Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Źródło fot. Sony Interactive Entertainment / Techland
i
Publicystyka 28 października 2022, 17:21

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PC. GORĄCY MIESIĄC! Gry, w które zagramy w listopadzie

Spis treści

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PC

Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Sony Interactive Entertainment, 2022

Data premiery: 18 listopada 2022

INFORMACJE

  1. Gatunek: gra akcji
  2. Platforma: PC
  3. Przybliżona cena: ok. 219 zł (PC)

Tym razem nie Peter Parker, tylko Miles Morales

Marvel’s Spider-Man w wersji odświeżonej hula na pecetach już od jakiegoś czasu i cieszy się sporą popularnością. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się na wydanie kolejnych przygód superbohatera na blaszakach. Tym razem pobujamy się Milesem Moralesem, ale już nie w wersji RemasteredMarvel’s Spider-Man: Miles Morales to „zwyczajniejszy” port.

Dodatek, ale taki samodzielny

Brak dopisku Remastered nie powinien nikogo zasmucać, bowiem Marvel’s Spider-Man: Miles Morales prezentuje się znacznie lepiej niż zwykły Marvel’s Spider-Man. Dlatego port na PC powinien dostarczyć odpowiednich wrażeń wizualnych. Uważajcie jedynie na ilość zawartości, bo część Marvel’s Spider-Man: Miles Morales jest znacznie krótsza od swojej poprzedniczki i trudno nazwać tę odsłonę serii osobną grą. To bardziej samodzielny, a przy tym zdecydowanie drogi dodatek.

Zostało jeszcze 39% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Na którą grę listopada 2022 czekasz najbardziej?

WRC Generations
3,2%
Football Manager 2023
7,1%
God of War Ragnarok
40,5%
Dying Light 2: Bloody Ties
2,9%
Tactics Ogre: Reborn
2,6%
Pentiment
4,5%
Floodland
3,2%
Pokemon Scarlet/Violet
5,5%
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
5%
The Dark Pictures: The Devil in Me
2,4%
Evil West
12,9%
World of Warcraft: Dragonflight
3,7%
Warhammer 40,000: Darktide
6,6%
Zobacz inne ankiety
Premiery gier - grudzień wcale nie mrozi, tylko oddaje
Premiery gier - grudzień wcale nie mrozi, tylko oddaje

Koniec roku może i nie oferuje głośnych premier, ale zamiast tego serwuje pakiet przyjemnych produkcji, dobrze podsumowujących ostatnie dwanaście miesięcy. Rok 2022 można bowiem zaliczyć do udanych, a grudzień kończy go w dobrym stylu.

Gry października 2022 - miesiąc bez kasztanów
Gry października 2022 - miesiąc bez kasztanów

Jesień już za oknem, jakoś tak zimno i smutno się zrobiło. Dlatego pora zabunkrować się przed komputerem lub konsolą, aby przetrwać ten szarobury czas przed dobrą grą. Październik pod tym względem nie zawiedzie - na brak premier nie ponarzekacie!

Gry RPG 2022 roku, na które nie czekacie, a powinniście
Gry RPG 2022 roku, na które nie czekacie, a powinniście

Choć w 2022 roku nie zabraknie wielkich RPG, na liście do zagrania tysięcy fanów znajduje się również co najmniej kilkanaście mniej znanych „indyków”. Czasem tak oryginalnych, że jeżeli technikalia nie zawiodą, może uda im się odnieść sukces.