Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2011, 14:50

Zwiastuny gier ze Spike Video Game Awards (Rainbow Six: Patriots, Diablo III, Mass Effect 3, Hitman: Absolution i inne)

Przeczytaliście już o nowych grach ujawnionych podczas Spike Video Game Awards. Na gali pokazano jednak również wiele innych zwiastunów. Zebraliśmy je dla Was w jednym miejscu.

Tegoroczna gala Spike Video Game Awards już za nami. Podczas imprezy pokazano wiele ciekawych zwiastunów z nadchodzących gier. O nowych, nieujawnionych wcześniej projektach przeczytaliście już w oddzielnych wiadomościach.

Natomiast tutaj zebraliśmy w jednym miejscu nowe materiały z tytułów, o istnieniu których wiedzieliśmy już od pewnego czasu.

Rainbow Six: Patriots

Tom Clancy's Rainbow Six: Patriots tworzony jest z myślą o pecetach oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Jego premiera zapowiadana jest dopiero na rok 2013. Więcej o grze możecie przeczytać w opublikowanej na naszym serwisie zapowiedzi.

Diablo III

Zaprezentowany na gali Spike Video Game Awards zwiastun z Diablo III to nic innego jak intro, które powita nas przy uruchomieniu gry.

BioShock: Infinite

Na imprezie nie mogło też zabraknąć jednej z najbardziej obiecujących nadchodzących gier, czyli BioShock: Infinite. Tytuł ten tworzony jest z myślą o pecetach i konsolach PlayStation 3 oraz Xboks 360, a jego premiera zapowiadana jest na przyszły rok.

Alan Wake’s American Nightmare

W American Nightmare Alan Wake będzie musiał zmierzyć się z mrocznym karykaturalnym odbiciem samego siebie. Gra dostępna będzie w dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem Xbox Live Arcade.

Mass Effect 3

Mass Effect 3 został wybrany przez Spike najbardziej oczekiwaną grą przyszłego roku, więc na gali nie mogło zabraknąć zwiastuna z tej produkcji.

Hitman: Absolution

Natomiast Square-Enix przywiozło na imprezę nowy filmik z Hitman: Absolution

Transformers: Fall of Cybertron

Transformers: Fall of Cybertron to bezpośrednia kontynuacja wydanego w 2009 roku Transformers: Wojna o Cybertron, czyli najlepszej do tej pory gry korzystającej z tej licencji.

The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man to gra, która będzie towarzyszyć nadchodzącej kolejnej ekranizacji przygód tego superbohatera.

gry