Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2011, 11:59

autor: Olek

Premiera Tekken Tag Tournament 2 dopiero pod koniec przyszłego roku

Jeszcze rok czekać będą fani gry Tekken Tag Tounrament na jej kontynuację. Podczas gali rozdania nagród Spike TV Video Game Awards firma Namco Bandai poinformowała, że druga odsłona widowiskowej bijatyki ukaże się pod koniec przyszłego roku.

Zgodnie z oczekiwaniami, podczas tegorocznej gali wręczenia nagród Spike TV Video Game Awards sypnęło informacjami na temat nadchodzących produkcji. Wśród zaprezentowanych zwiastunów pojawił się nowy trailer Tekken Tag Tournament 2. Niestety, gracze wyczekujący premiery widowiskowej bijatyki od Namco Bandai muszą uzbroić się w cierpliwość. Tytuł ukaże się dopiero przed przyszłorocznymi świętami.

Na drugą część Tekken Tag Tournament czekamy już 11 lat. Gra zapowiedziana została podczas ubiegłorocznych targów Tokio Game Show, jednak jak do tej pory premiery doczekały się tylko wersja przeznaczona na automaty oraz skromne demo, umieszczone wśród dodatków do Tekken Hybrid.

Najświeższy zwiastun, zaprezentowany dziś w nocy podczas VGA, nie ujawnia wielu nowych szczegółów poza tym, że gra ukaże się dopiero pod koniec przyszłego roku. Wciąż brak też jasnych informacji na temat docelowych platform sprzętowych. O ile bowiem wydanie Tekken Tag Tournament 2 w wersji na PlayStation 3 jest stuprocentowo pewne, o tyle posiadacze konsoli Xbox 360 i pecetowcy wciąż mają nadzieję, że firma Namco Bandai nie zapomni również o nich.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Tekken