Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS3
Okładka Tekken Hybrid (PS3)
OkładkaTekken Hybrid (PS3)

Tekken Hybrid PS3

Tekken Hybrid to kolekcja zawierająca zremasterowaną wersję Tekken Tag Tournament z PlayStation 2, demo jej drugiej części oraz film animowany Tekken: Blood Vengeance, który możemy obejrzeć w technologii stereoskopowego 3D.

Bijatyki | na 2 osoby | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tekken Hybrid Premiera PS3

22listopada2011

pudełko PL

25listopada2011

Tekken Hybrid to wyjątkowa kolekcja dla fanów kultowej bijatyki stworzonej przez japońskie Namco. Na płycie znajduje się odświeżona wersja Tekken Tag Tournament, który pierwotnie ukazał się na PlayStation 2. Poza tym możemy sprawdzić wersję demo drugiej części Tag Tournamenta oraz obejrzeć film pod tytułem Tekken: Blood Vengeance 3D.

Tekken Tag Tournament debiutował na automatach, by w 2000 roku pojawić się na PlayStation 2. To pierwsza część w historii serii, która oferuje graczom toczenie walk w trybie Tag. Oznacza to, że w pojedynkach może brać udział nawet czterech zawodników przy czyn na ekranie widzimy jednocześnie tylko dwóch. Druga postać wkracza na arenę i kontynuuje sekwencję ciosów rozpoczętą przez pierwszego wojownika. W ten sposób możliwe jest wykonywanie skomplikowanych combosów.

Zremasterowana wersja TTT zawiera wszystkie postacie oraz tryby rozgrywki znane z oryginalnej wersji. Zmiany dotknęły przede wszystkim grafiki. Rozdzielczość wywindowano do poziomu HD, poprawiono jakość tekstur zachowując przy tym płynną animację.

Z kolei Tekken Tag Tournament 2 to kontynuacja hitu z PlayStation 2. Wersja znajdująca się na płycie z grą oferuje tylko jeden tryb – Arcade. Zawodników wybieramy z niewielkiego czteroosobowego grona, w którym znalazło się miejsce dla Alisy Bosconovitch, Devil Jina, Devil Kazuy i Ling Xiaoyu.

Ostatnim składnikiem zestawu jest film Tekken: Blood Vengeance 3D w całości wykonany dzięki technice komputerowej. Fabularnie film można umieści między piątą, a szósta częścią gry. Co ciekawe, produkcję możemy oglądać w technologii stereoskopowego 3D.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 55 głosów czytelników.

Tekken Hybrid cena w dniu premiery: 129,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Tekken Hybrid

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.