Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2011, 09:42

autor: Kono

Tony Hawk's Pro Skater HD - nowa odsłona skateboardowej serii pojawi się latem 2012 roku

Podczas gali Video Game Awards, organizowanej przez Spike TV, zapowiedziano nową grę sygnowaną nazwiskiem Tony'ego Hawka. Produkcja zatytułowana Tony Hawk's Pro Skater HD będzie oferowana drogą cyfrowej dystrybucji i zawierać będzie odświeżone poziomy z pierwszej i drugiej części cyklu.

Podczas gali Video Game Awards zapowiedziano nową grę skateboardową sygnowaną nazwiskiem Tony’ego Hawka. Produkcja zatytułowana Tony Hawk’s Pro Skater HD ukaże się najprawdopodobniej latem przyszłego roku i będzie dostępna w kanałach elektronicznej dystrybucji.

Najnowsza część leciwej serii ma zawierać wybrane poziomy z Tony Hawk’s Pro Skater i Tony Hawk’s Pro Skater 2, czyli dwóch pierwszych odsłon cyklu. Sam Tony Hawk zdradził, że w pełnej wersji produktu pojawią się plansze „School” oraz „Downhill”. Oczywiście grafika zostanie podciągnięta do standardu HD. Z okazji ogłoszenia nowej gry, o której mówiło się już od jakiegoś czasu, przygotowano krótki zwiastun.

Aktualnie nie znamy pełnej listy tras, piosenek oraz skaterów. Podczas gali Vide Game Awards nie ujawniono też, czy Tony Hawk’s Pro Skater HD będzie wykorzystywał mechanizmy rozgrywki wprowadzone w „trójce” i „czwórce” (m.in. osławiony revert znacznie ułatwiający nabijanie wysokich wyników), czy też pozostanie przy rozwiązaniach znanych z pierwszych dwóch części.

Tony Hawk’s Pro Skater HD pojawi się najprawdopodobniej latem 2012 roku. Gra będzie oferowana w kanałach cyfrowej dystrybucji, a jej cena nie będzie większa niż 20 dolarów w USA. Wydawcy nie podali platform, na których nowy tytuł o jeżdżeniu na desce się ukaże.