Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2011, 09:50

autor: Sarge

Zobacz różne wcielenia głównego bohatera w Max Payne 3

Na początku miesiąca informowaliśmy Was o sporej ilości nowych szczegółów dotyczących gry Max Payne 3, jakie w swojej zapowiedzi ujawnił magazyn Edge. Teraz udostępniono przedstawione tam screeny.

Na początku miesiąca informowaliśmy Was o sporej ilości nowych szczegółów dotyczących gry Max Payne 3, jakie w swojej zapowiedzi ujawnił magazyn Edge. Teraz udostępniono przedstawione tam screeny.

Wprawdzie dla największych fanów nie są one niczym nowym, bo można je było oglądać na skanach wspomnianego artykułu, ale teraz macie szansę oglądać je w wysokiej rozdzielczości. Większość zrzutów ekranowych znajdziecie w tej wiadomości, a po resztę zapraszamy do galerii serwisu JeuxVideo.

Zobacz różne wcielenia głównego bohatera w Max Payne 3 - ilustracja #1

Zdjęcia pozwalają zapoznać się z różnymi wizerunkami Maxa, z jakimi spotkamy się w pełnej wersji gry. W pewnym etapie przygody będzie ostrzyżony na łyso, podczas gdy w innym momencie zaskoczy nas pełnym zarostem i włosami na głowie. W niepamięć pójdzie jeden, z góry ustalony strój naszego bohatera. W przeciwieństwie do poprzednich części, tym razem będzie on często zmieniał swój ubiór, co widać na załączonych obrazkach.

Max Payne 3 zadebiutuje na rynku najprawdopodobniej w 2012 roku, choć twórcy ze studia Rockstar Vancouver sami nie są w stanie ustalić dokładnego terminu. Gra ukaże się w wersjach na pecety, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Jeśli chcielibyście podsumować sobie wszystkie ujawnione informacje na jej temat, zapraszamy do przeczytania naszej zapowiedzi, która w zeszłym tygodniu pojawiła się na łamach serwisu.

Zobacz różne wcielenia głównego bohatera w Max Payne 3 - ilustracja #2
Zobacz różne wcielenia głównego bohatera w Max Payne 3 - ilustracja #3
Zobacz różne wcielenia głównego bohatera w Max Payne 3 - ilustracja #4
Zobacz różne wcielenia głównego bohatera w Max Payne 3 - ilustracja #5