Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2011, 13:30

autor: Soviet

Znamy datę premiery nowego DLC do Call of Duty: Black Ops

Wczoraj pisaliśmy o zamazanej fotografii, na której miały znaleźć się nazwy map wchodzących w skład nowego DLC do Call of Duty: Black Ops. Dziś Activision oficjalnie potwierdza dodatek o nazwie Annihilation, który ma pojawić się w Internecie 28 czerwca.

Wczoraj pisaliśmy o zamazanej fotografii, na której miały znaleźć się nazwy map wchodzących w skład nowego DLC do Call of Duty: Black Ops. Dziś serwis vg247 dotarł do plakatu, który zdaje się potwierdzać dodatek o nazwie Annihilation. Z podanych informacji wynika, że pojawi się on 28 czerwca.

Rozszerzenie na początku trafi jedynie do posiadaczy Xboksa 360, którzy zapłacą za nie 1200 punktów Microsoftu. W ramach dodatku dostaniemy cztery nowe mapy: Hangar 18, Drive-In, Silo oraz Hazard. Poza tym szykowany jest nowy poziom dla miłośników walki z zombie.

Znamy datę premiery nowego DLC do Call of Duty: Black Ops - ilustracja #1

Annihilation będzie trzecim dodatkiem do Black Ops, po Escalation i First Strike. Microsoft posiada czasową wyłączność na wszystkie wydawane rozszerzenia, przez co posiadacze pecetów i PlayStation 3 będą musieli poczekać około miesiąca zanim pobiegają po nowych mapach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.