Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2008, 13:22

autor: vampire

Złoty Need for Speed: Undercover

Firma Electronic Arts poinformowała, że Need for Speed: Undercover, najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii arcadowych wyścigów osiągnęła złoty status i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 18 listopada powinna zagościć w amerykańskich sklepach. Dystrybucją na terenie naszego kraju zajmie się oczywiście Electronic Arts Polska.

Firma Electronic Arts poinformowała, że Need for Speed: Undercover, najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii arcadowych wyścigów osiągnęła złoty status i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 18 listopada powinna zagościć w amerykańskich sklepach. Dystrybucją na terenie naszego kraju zajmie się oczywiście Electronic Arts Polska, tytuł ukaże się jednocześnie na wszystkich dostępnych platformach sprzętowych (PC, Xboxie 360, PS3, PS2, PSP, Nintendo DS i Wii) w dniu europejskiej premiery a więc 21 listopada.

Złoty Need for Speed: Undercover - ilustracja #1

Tym razem, w przeciwieństwie do ProStreet, twórcy postawili na filmową fabułę, której inspirację stanowił obraz Corey'a Yuena - The Transporter. Zresztą wszystkie cut-scenki w Undercover zostały nagrane z udziałem prawdziwych gwiazd - między innymi piosenkarki Christiny Milian i aktorki Maggie Q (Mission Impossible II). Wcielimy się tu w rolę działającego pod przykrywką policjanta starającego się rozpracować międzynarodową organizację przestępczą. W trakcie zabawy weźmiemy udział w wielu nielegalnych wyścigach, a na naszej drodze do osiągnięcia celu staną nie tylko miłośnicy szybkiej jazdy i tuningowanych aut, ale również inni stróże prawa. Do naszej dyspozycji oddane zostaną licencjonowane samochody, wśród których znajda się modele takich marek jak Audi, BMW, Lexus, czy Nissan (w tym przedpremierowy Nissan 370Z).

Więcej informacji na temat Need for Speed: Undercover znajdziecie w naszych zapowiedziach i na oficjalnej stronie produkcji. O tym jak będzie wyglądać rozgrywka przekonacie się oglądając te filmiki.