Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2004, 10:13

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Złoty MechAssault 2: Lone Wolf

Posiadacze konsol Xbox, którzy w pierwszej trójce swoich ulubionych gier, wymieniają te związane z ogromnymi Mechami, mogą już powoli zacząć zbierać pieniądze na kolejny zakup. Jak poinformował Microsoft, w złotą fazę weszła właśnie produkcja firm Day 1 Studios i FASA Studio, MechAssault 2: Lone Wolf. Oznacza to, że płyta-matka pojechała do tłoczni a gra ukaże się 28 grudnia.

Posiadacze konsol Xbox, którzy w pierwszej trójce swoich ulubionych gier, wymieniają te związane z ogromnymi Mechami, mogą już powoli zacząć zbierać pieniądze na kolejny zakup. Jak poinformował Microsoft, w złotą fazę weszła właśnie produkcja firm Day 1 Studios i FASA Studio, MechAssault 2: Lone Wolf. Oznacza to, że płyta-matka pojechała do tłoczni a gra ukaże się na amerykańskich półkach sklepowych już 28 grudnia.

Day 1 Studios to twórcy pierwszej części gry, MechAssault, a programiści z FASA Studio mogą pochwalić się pracą przy PeCetowych produkcjach MechCommander czy MechWarriorr 4: Vengeance, tak więc chłopaki mają nieco doświadczenia w tego typu grach. W MechAssault 2: Lone Wolf gracze będą mogli opuścić korpus Mecha i wcielić się w postać pilota w kampanii dla jednego gracza. W grze będziemy mogli skorzystać z czołgów, pionowzlotów czy BattleArmor aby siać spustoszenie w szeregach wroga.

Gracze, którzy skorzystają z możliwości rozgrywki poprzez Xbox Live będą mieli do wyboru kilka trybów gry a oprócz bezpośredniej walki z przeciwnikiem trzeba będzie także zadbać o zapewnienie zaopatrzenia kolegom z oddziału.