Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 grudnia 2004

PeCetowcy czekają na The House of the Dead III
PeCetowcy czekają na The House of the Dead III

eLKaeR, 4 grudnia 2004, 13:20

Dotychczas gracze PeCetowi mieli dostęp jedynie do dwóch odsłon znanego cyklu The House of the Dead, traktującego o strzelaniu do przeróżnych maszkar w ujęciu FPP. Część trzecia obecna jest na platformie Microsoft Xbox od 2002 roku, jednakże trwają prace nad stworzeniem edycji, dedykowanej komputerom osobistym.

Europejska premiera King of Fighters: Maximum Impact w lutym
Europejska premiera King of Fighters: Maximum Impact w lutym

Speed, 4 grudnia 2004, 13:10

W lutym przyszłego roku konsorcjum wydawnicze Ignition Entertainment rozprowadzi w Europie popularną w Japonii bijatykę, zatytułowaną King of Fighters: Maximum Impact.

Śnieg stopnieje, a konsola PSP zawita do Europy

eLKaeR, 4 grudnia 2004, 13:00

Tylko osiem dni pozostało do kolejnego spodziewanego natarcia Japończyków na sklepy przy okazji rynkowej premiery znakomicie zapowiadającej się przenośnej konsoli PSP. Platforma PlayStation Portable początkowo osiągalna będzie wyłącznie w kraju samurajów, ale popularny internetowy serwis SPOnG dotarł do oficjalnych dokumentów koncernu Sony i poznał termin europejskiego debiutu nowego handhelda.

Jak będzie wyglądać Civilization IV?
Jak będzie wyglądać Civilization IV?

eLKaeR, 4 grudnia 2004, 12:50

Cokolwiek enigmatyczna wydaje się sprawa, dokonanej przez korporację Atari przed niewiele ponad tygodniem (vide news z 25 listopada 2004), sprzedaży praw do legendarnej marki Civilization tajemniczemu kupcowi za około dwadzieścia milionów USD. Z kolei bardzo klarowny jest artykuł z najnowszego numeru prestiżowego magazynu PC Gamer, traktujący o czwartej części kultowej „Cywilizacji”.

Seria Club Football firmy Codemasters nie będzie kontynuowana
Seria Club Football firmy Codemasters nie będzie kontynuowana

Speed, 4 grudnia 2004, 12:31

Gry z serii Club Football od dwóch lat tworzone przez „geniuszy” z Codemasters wychodziły dotąd w niezliczonych edycjach. Tak naprawdę było to kilkanaście oddzielnych programów, a każdy z nich oznaczony był nazwą danego zespołu piłkarskiego (np. Club Football Manchester United). Dziś prace nad dalszymi wydaniami gry zostały zawieszone.