Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 grudnia 2004

Rise of the Kasai tylko dla jednego gracza

Speed, 5 grudnia 2004, 16:17

Kontynuacja gry The Mark of Kri zatytułowana Rise of the Kasai na rynku zadebiutuje w pierwszym kwartale przyszłego roku. Dziś producent i zarazem wydawca tytułu, koncern Sony Computer Entertainment poinformował, że w grze – mimo wcześniejszych zapowiedzi, nie ujrzymy trybu wieloosobowego.

Electronic Arts o przyszłości i konsolach nowej generacji
Electronic Arts o przyszłości i konsolach nowej generacji

Speed, 5 grudnia 2004, 14:19

Na wtorkowej konferencji „Credit Suisse First Boston Technology” przedstawiciele Electronic Arts, niekwestionowanego potentata na rynku gier video, przedstawili pokrótce plany koncernu na przyszłość. Wiele powiedziano o rozgrywce wieloosobowej, która ma być jednym z głównych źródeł dochodu korporacji.

Co nowego na wojnie w Act of War: Direct Action?
Co nowego na wojnie w Act of War: Direct Action?

eLKaeR, 5 grudnia 2004, 13:55

Szarża czołgów M1A2 Abrams u wrót waszyngtońskiego Kapitolu lub nalot bombowców B-2 Spirit na przedmieścia Kairu, to obecnie sytuacje mało prawdopodobne, ale w wirtualnej rzeczywistości będą wkrótce na porządku dziennym za sprawą nadchodzącej strategii typu RTS pt. Act of War: Direct Action. Połączone sztaby Eugen Systems i Atari otwarły właśnie oficjalną witrynę tego produktu.

GRY-OnLine wspiera akcję „Świętemu Mikołajowi dzieci”

Redakcja GRYOnline.pl, 5 grudnia 2004, 11:45

Jutro Mikołaj – wyjątkowy dzień, na który czekają dzieci na całym świecie. Szczególnie dzieci, które z różnych przyczyn sa w tym dniu osamotnione. To właśnie z myślą o wychowankach domów dziecka krakowski Teatr Groteska wraz z TVP3 oraz innymi zaprzyjaźnionymi instytucjami przygotował w dniu dzisiejszym szereg imprez pod nazwą „Świętemu Mikołajowi dzieci”. Jesteśmy dumni, że w tym roku GRY-OnLine również dołączyło do podmiotów czynnie wspierających tę akcję.

Blizzard Entertainment blokuje konta w World of Warcraft

eLKaeR, 5 grudnia 2004, 09:08

Absolutny brak tolerancji dla oszustów firma Blizzard Entertainment wykazywała już wielokrotnie np. w kontekście ludzi, stosujących niedozwolone chwyty w Warcraft III: Reign of Chaos (vide m.in. news z 14 kwietnia 2004). Teraz gniew developerów dosięgnął również cheaterów, grasujących w uniwersum World of Warcraft.

Dark Age of Camelot: Shrouded Isles za darmo

eLKaeR, 5 grudnia 2004, 09:02

Tylko dwa dni pozostały do amerykańskiego debiutu trzeciego płatnego rozszerzenia popularnej gry z gatunku MMOcRPG o nazwie Dark Age of Camelot. Nowy add-on nosi podtytuł Catacombs, a jego wygląd ukazuje dedykowana Galeria GRY-OnLine. Przy okazji premiery pracownicy firmy Mythic Entertainment zdecydowali się na rozpoczęcie darmowego rozprowadzania jednego z poprzednich komercyjnych dodatków.