Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXBOX
Okładka MechAssault 2: Lone Wolf (XBOX)

MechAssault 2: Lone Wolf XBOX

MechAssault 2: Lone Wolf to gra akcji TPP, za produkcją której stoi Day 1 Studios. Dzieło przenosi nas do futurystycznego świata, umiejscowionego w 31 stuleciu naszej ery.

Akcji | TPP | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox
Okładka MechAssault 2: Lone Wolf (XBOX)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji XBOX:

28grudnia2004

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MechAssault 2: Lone Wolf to gra akcji TPP, za produkcją której stoi Day 1 Studios. Dzieło przenosi nas do futurystycznego świata, umiejscowionego w 31 stuleciu naszej ery.

Fabuła opisuje wydarzenia, dziejące się w uniwersum BattleTech, złożonym z 45 planet. Wcielamy się tutaj w rolę młodego pilota mecha – nowoczesnego robota bojowego, który został wezwany do walki przeciwko organizacji Word of Blake. Instytucja ta znalazła się w posiadaniu tajnej broni, z pomocą której już wkrótce opanuje kosmos i narzuci innym swoją tyranię. Nasz bohater został wyznaczony do odnalezienia czterech modułów, dzięki którym raz na zawsze pozbędzie się złowrogiej frakcji. W zadaniu tym pomogą mu przyjaciele – major Natalia i porucznik Foster.

W MechAssault 2: Lone Wolf możemy zasiąść za sterami kilkudziesięciu maszyn, wśród których znajduje się 35 ogromnych mechów. Pozostałe pojazdy to czołgi bojowe, helikoptery, myśliwce itd. Naturalnie wszystkie wehikuły mają zróżnicowany wygląd i cechy mechaniczne. Nowością jest specjalny pancerz, Battle Armor. Umożliwia on szybsze poruszanie się po mapie, a także przejmowanie wrogich mechów, poprzez włamywanie się do ich komputerów pokładowych. Podczas walki swego podopiecznego obserwujemy zza pleców. Początkowo może on poruszać się jedynie po lądzie, ale po zebraniu odpowiedniego uzbrojenia jest zdolny do unoszenia się w powietrzu, dzięki czemu może unikać rakiet i innych pocisków, wystrzelonych przez oponentów. Sami również dysponujemy potężnym orężem – działkami plazmowymi, laserowymi, moździerzem itp.

Na uwagę zasługuje ponadto dopracowana ścieżka dźwiękowa Lone Wolf, przystosowana do standardu Dolby Digital 5.1. W trakcie potyczek w tle możemy słuchać utworów takich wykonawców, jak Korn czy Papa Roach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran     Liczba graczy: 1-12  

Nośnik: 1 DVD

Gry podobne do MechAssault 2: Lone Wolf

Klasyfikacja PEGI MechAssault 2: Lone Wolf

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe MechAssault 2: Lone Wolf

Microsoft Xbox

Microsoft Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Twórcy cyklu MechAssault oficjalnie zapowiedzieli nową grę
Twórcy cyklu MechAssault oficjalnie zapowiedzieli nową grę

wiadomość20 lutego 2012

Twórcy serii MechAssault ze studia Day 1 Studios, zapowiedzieli oficjalnie nową produkcję z mechami w roli głównej. Reign of Thunder będzie sieciową grą akcji, umożliwiającą daleko idące modyfikacje naszych maszyn i oferującą szybką zręcznościową rozgrywkę.

Powstanie MechAssault 3?
Powstanie MechAssault 3?

wiadomość18 lutego 2012

Mamy dobre wieści dla fanów serii MechAssault. Wiele wskazuje na to, że nowym projektem odpowiedzialnego za nią zespołu Day 1 Studios będzie część trzecia tego cyklu.

MechAssault 2: Lone Wolf już w sklepach na zachodzie

wiadomość28 grudnia 2004

Kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier traktujących o gigantycznych Mechach, przeznaczona na konsole Xbox, trafiła właśnie na sklepowe półki w Ameryce. Według Microsoft Game Studios orientacyjna cena gry to 49,99 $.

Złoty MechAssault 2: Lone Wolf

wiadomość16 grudnia 2004

Posiadacze konsol Xbox, którzy w pierwszej trójce swoich ulubionych gier, wymieniają te związane z ogromnymi Mechami, mogą już powoli zacząć zbierać pieniądze na kolejny zakup. Jak poinformował Microsoft, w złotą fazę weszła właśnie produkcja firm Day 1 Studios i FASA Studio, MechAssault 2: Lone Wolf. Oznacza to, że płyta-matka pojechała do tłoczni a gra ukaże się 28 grudnia.