Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXBOXPC
Okładka Yager (XBOX)
OkładkaYager (XBOX)

Yager

Futurystyczny symulator o zręcznościowym charakterze, w którym jako pilot bojowych samolotów Magnus Tide, przeżywamy niezwykle ciekawe przygody, pełne niespodzianek, tajemnic i zdrady.

Akcji | FPP | science fiction

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Yager Premiera

23maj2003

XBOX

3paź2003

PC

Yager to znakomity symulator o zręcznościowym charakterze, przenoszący nas w niezbyt odległą przyszłość, kiedy to ludzkość musi walczyć o wolność. Wszystkie misje wplecione są w niezwykle ciekawą fabułę, pełną przygód, niespodzianek, tajemnic i zdrady. Gracz wciela się w rolę Magnusa Tide’a, pilota futurystycznych bojowych samolotów, specjalizującego się w materiałach wybuchowych i wszelkich dobrze płatnych fuchach. Przebywając w przygranicznej strefie handlowej, musimy wykorzystać wszelkie umiejętności i podejrzane znajomości aby wygrać walkę o życie.

Akcja gry rozgrywa się blisko powierzchni planety, dzięki czemu możemy podziwiać fantastyczne krajobrazy stworzone w wyobraźni artystów. Naszymi celami będą zarówno inne statki powietrzne, jak i przeróżne naziemne pojazdy czy niezwykłe maszyny. Między poszczególnymi misjami bojowymi poruszamy się swoją postacią w formie znanej z gier FPS. Każdy przełomowy moment gry uruchamia sekwencje filmowe kontynuujące kolejne wątki fabularne i prowadzące akcję gry do przodu. W trybie single player do wykonania jest w sumie dwadzieścia misji. Podczas nich spotkamy ok. dwudziestu różnych postaci NPC, z którymi możemy prowadzić konwersację. Tryb multiplayer umożliwia rozgrywkę wieloosobową w sieci lokalnej i Internecie w kilku trybach.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 60 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Yager

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Yager Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 700MHz
  • 128MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D + wykorzystuje joystick
PC
XBOX