Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXBOX
Okładka Aerial Strike: The Yager Missions (PC)

Yager

Aerial Strike: The Yager Missions

Futurystyczny symulator o zręcznościowym charakterze, w którym jako pilot bojowych samolotów Magnus Tide, przeżywamy niezwykle ciekawe przygody, pełne niespodzianek, tajemnic i zdrady.

Akcji | FPP | science fiction

Okładka Aerial Strike: The Yager Missions (PC)

producent: Yager Development

wydawca: THQ Inc.

data premiery gry:

23maj2003

XBOX

3paź2003

PC

Yager to znakomity symulator o zręcznościowym charakterze, przenoszący nas w niezbyt odległą przyszłość, kiedy to ludzkość musi walczyć o wolność. Wszystkie misje wplecione są w niezwykle ciekawą fabułę, pełną przygód, niespodzianek, tajemnic i zdrady. Gracz wciela się w rolę Magnusa Tide’a, pilota futurystycznych bojowych samolotów, specjalizującego się w materiałach wybuchowych i wszelkich dobrze płatnych fuchach. Przebywając w przygranicznej strefie handlowej, musimy wykorzystać wszelkie umiejętności i podejrzane znajomości aby wygrać walkę o życie.

Akcja gry rozgrywa się blisko powierzchni planety, dzięki czemu możemy podziwiać fantastyczne krajobrazy stworzone w wyobraźni artystów. Naszymi celami będą zarówno inne statki powietrzne, jak i przeróżne naziemne pojazdy czy niezwykłe maszyny. Między poszczególnymi misjami bojowymi poruszamy się swoją postacią w formie znanej z gier FPS. Każdy przełomowy moment gry uruchamia sekwencje filmowe kontynuujące kolejne wątki fabularne i prowadzące akcję gry do przodu. W trybie single player do wykonania jest w sumie dwadzieścia misji. Podczas nich spotkamy ok. dwudziestu różnych postaci NPC, z którymi możemy prowadzić konwersację. Tryb multiplayer umożliwia rozgrywkę wieloosobową w sieci lokalnej i Internecie w kilku trybach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 6,6 / 10 na podstawie 60 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

Klasyfikacja PEGI Yager

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Wymagania sprzętowe Yager

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 700MHz
  • 128MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D + wykorzystuje joystick
Yager - recenzja gry
Yager - recenzja gry

Recenzja 8 stycznia 2004, 17:38

Rok później, w momencie, w którym wszystko zaczynało się już układać, dostałeś wiadomość, że sprawcy twojego wygnania potrzebują teraz twoich usług. Okazuje się, że kosmiczni piraci atakują, mordują i grabią kolonie korporacji na jej obrzeżach, zaś satelity komunikacyjne systematycznie są niszczone, bądź sabotowane. Komuś zależy na tym, aby centrala korporacji straciła kontrolę i wiedzę na temat tego, co dzieje się w jej koloniach i prowincjach. Intuicja słusznie ci podpowiada, że przyjęcie tego zlecenia od Proteus Corporation w tych niepewnych czasach, to koniec twojej reputacji jako niezależnego najemnika... Ale tylko w ten sposób będziesz miał możliwości, aby oczyścić swoje dobre imię, a także szybko się wzbogacić.

PC
XBOX