Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2011, 14:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Zapowiedziano darmowe DLC do Red Dead Redemption

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, fani Red Dead Redemption doczekają się jeszcze jednego dodatku DLC. Tym razem mowa o darmowym rozszerzeniu do trybu multiplayer.

Studio Rockstar Games ujawniło szczegóły na temat kolejnego dodatku DLC do Red Dead Redemption, o którym mówiło się od jakiegoś czasu. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, rozszerzenie będzie dostępne za darmo.

Pakiet Myths and Mavericks Bonus Pack wprowadzi dodatkowe postacie i lokacje do trybu multiplayer. Wśród tych pierwszych mamy znaleźć lubianych przez graczy bohaterów, więc natkniemy się najprawdopodobniej na znajome twarze. Szczegóły na temat wspomnianych etapów nie zostały podane – wiadomo tylko, że wykorzystamy je w meczach rodzaju Deathmatch, Grab the Bag, Gang i innych.

Zapowiedziano darmowe DLC do Red Dead Redemption - ilustracja #1
Oto jedna z dodatkowych postaci w tym DLC

Myths and Mavericks Bonus Pack zadebiutuje we wrześniu na łamach Xbox Live i PlayStaton Network. Więcej informacji na temat dodatku deweloper ujawni wkrótce. Przy okazji poinformowano, że planowane jest wypuszczenie specjalnej aktualizacji pozwalającej przywrócić pierwotne ustawienia w trybie Undead Overrun.

Red Dead Redemption ukazał się 21 maja 2010 roku w Europie na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Rzadko się zdarza, by deweloperzy wspierali swoje produkcje ponad rok po premierze, a należy pamiętać, że dzieło Rockstar Games już wcześniej doczekało się wielu interesujących rozszerzeń. Twórcy twierdzą, że najnowsze DLC ma być wyrazem podziękowania za nieustanne wsparcie trybu multiplayer przez graczy.