Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2012, 19:20

autor: Ender

XCOM: Enemy Unknown – demo dostępne w serwisie Steam

Wydawca strategii XCOM: Enemy Unknown opublikował właśnie wersję demonstracyjną gry w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam. Demo zawiera dwa pierwsze treningowe poziomy w kampanii singleplayer oraz pozwala na zapoznanie się z najważniejszymi elementami rozgrywki.

XCOM: Enemy Unknown – demo dostępne w serwisie Staem - ilustracja #1

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam ukazało się właśnie demo strategii XCOM: Enemy Unknown, stworzonej przez twórców serii Civilization ze studia Firaxis. Wersja demonstracyjna zawiera dwa pierwsze treningowe poziomy w kampanii singleplayer, w których poznamy podstawy systemu walki. Gracze otrzymają również dostęp do bazy wraz z laboratoriami i zbrojownią. Przypomnijmy jeszcze, że zarówno pełna wersja tytułu jak i demo nie będą działać na komputerach z systemem Windows XP. O wymaganiach sprzętowych produkcji napisaliśmy na początku września. Producent zapowiedział, że wkrótce wersja demonstracyjna zawita również na konsolach.

XCOM: Enemy Unknown ukaże się 12 października bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Komputerowa edycja będzie różnić się od konsolowej m.in. bardziej rozbudowanym interfejsem, wykorzystującym zalety tandemu myszka plus klawiatura. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Cenega i będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Demo XCOM: Enemy Unknown w serwisie Steam
  2. Zapowiedź – Graliśmy w XCOM: Enemy Unknown - to będzie godny następca UFO!
  3. Zapowiedź – Testowaliśmy tryb multiplayer w grze XCOM: Enemy Unknown!
  4. Zapowiedź – XCOM: Enemy Unknown – graliśmy w nowe UFO od twórców Cywilizacji
  5. Zapowiedź – Stary wróg w nowych szatach – wrażenia z prezentacji gry XCOM: Enemy Unknown
  6. Zapowiedź – Nowe, stare, pozaziemskie, czyli XCOM: Enemy Unknown

Ostatnia aktualizacja: 2012-09-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

XCOM: Enemy Unknown

XCOM: Enemy Unknown