Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2010, 07:39

Wysyp nowych materiałów graficznych z Gears of War 3

Gears of War 3 jest bez wątpienia jedną z najbardziej oczekiwanych przez posiadaczy Xboksa 360 gier. Mimo to, jak do tej pory studio Epic Games nie rozpieszczało nas nowymi materiałami z tej produkcji

Gears of War 3 jest bez wątpienia jedną z najbardziej oczekiwanych przez posiadaczy Xboksa 360 gier. Mimo to, jak do tej pory studio Epic Games nie rozpieszczało nas nowymi materiałami z tej produkcji

 

Wysyp nowych materiałów graficznych z Gears of War 3 - ilustracja #1

 

Wypuszczony właśnie zestaw obrazków obejmuje dwanaście screenów, które powinny choć na chwilę zaspokoić głód fanów tego cyklu:

Na więcej zapewne przyjdzie nam poczekać do rozpoczęcia E3. Dodatkowo na serwisie Game Informer pojawiły się obrazki z profilami pięciu członków oddziału, którzy wystąpią w roli głównych aktorów całej historii.

 

Wysyp nowych materiałów graficznych z Gears of War 3 - ilustracja #2

Anya Stroud

 

Marcus Fenix- faktyczny (choć nigdy nie mianowany) dowódcza oddziału i główny bohater całego cyklu. W trzeciej części pozna wreszcie prawdę o losie swojego ojca, co jeszcze bardziej wzmocni jego wolę walki.

Dominic Santiago - po tym co spotkało jego żonę w drugiej części całkowicie pogrążył się we własnym cierpieniu. Obecnie do walki motywuje go jedynie chęć zagwarantowania Marcusowi przeżycia.

Jace Stratton - najmłodszy członek oddziału Delta. Niezbyt dobrze radzi sobie z ogólną atmosferą braku nadziei, jaka zdaje się obecnie otaczać go z każdej strony. W dzieciństwie Locusty na jego oczach zabiły mu rodziców, dlatego obecnie to towarzysze broni są jego jedyną rodziną.

Agustus Cole - od czasów poprzedniej części zmieniła się w nim głownie fryzura (ogolił głowę na łyso). Wszystko inne, w tym żądza krwi oraz uzależnienia od adrenaliny jakiej dostarcza walka zostały po staremu.

Anya Stroud – jedyna kobieta w oddziale. Pogarszająca się sytuacja ludzkości sprawiła, że teraz każdy musi chwycić za broń i wkroczyć na pole bitewne. Anya, która dawniej pracowała w logistyce nie jest wyjątkiem.