Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2021, 07:43

autor: Aquma

Remaster Gears of War 2 w drodze? Jest tajemniczy obrazek

[Aktualizacja] Obrazek opublikowany na koncie serii Gears of War na Twitterze wydaje się wskazywać na rychłą zapowiedź remastera drugiej odsłony kultowego cyklu strzelankowego.

Aktualizacja:

Twórcy serii Gears of War zdementowali wczorajsze plotki. Wygląda na to, że obrazek nie miał głębszego znaczenia albo nawiązywał do czegoś innego – np. kolejnego DLC do Gears 5.

Uwielbiamy ten entuzjazm, ale… my tutaj myślimy tylko o #Gears5.

Oryginalna wiadomość:

Na koncie serii Gears of War na Twitterze pojawił się tajemniczy obrazek, który wydaje się być zapowiedzią czegoś nowego. Najprawdopodobniej chodzi o remaster drugiej odsłony cyklu, bowiem zaprezentowane ujęcie nawiązuje do obrazka, który zdobił okładkę tej produkcji. Taki scenariusz wydaje się być prawdopodobny również dlatego, że kilka lat temu otrzymaliśmy odświeżoną wersję pierwszej części GoW – tzw. Gears of War: Ultimate Edition.

Remaster Gears of War 2 w drodze? Jest tajemniczy obrazek - ilustracja #1
Okładka Gears of War 2. Źródło: https://38-allgamesdelta.s-ul.eu/0cNq8A6o

Należy zaznaczyć, że do czasu oficjalnej zapowiedzi informacja jest jedynie plotką, ale jeśli kryje się w niej ziarno prawdy, to twórcy zapewne nie będą zbyt mocno zwlekali z potwierdzeniem doniesień. Przypominamy też, że Gears of War 2 trafiło na rynek w 2008 roku i było tytułem ekskluzywnym dla Xboksa 360.

  1. Gears of War 2 - recenzja gry
  2. Gears of War 2 – poradnik
  3. Gears of War 2 – strona oficjalna