Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2009, 13:15

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Wymyśl podtytuł drugiej części Wiedźmina

Dla miłośników przygód Geralta z Rivii przygotowaliśmy kilka niespodzianek: poradniki, Wiedźmin: Versus w dziale MultiGRY oraz konkurs na podtytuł drugiej części!

Od premiery Wiedźmina minęło już sporo czasu, jednak firma CD Projekt nie pozwala nam zapomnieć o swoim flagowym produkcie. Ostatnimi niespodziankami dla fanów Geralta było udostępnienie w patchu 1.5 przygód przygotowanych przez fanów. Oczywiście można je pobrać pojedynczo z oficjalnej strony gry, ale prościej jest ściągnąć najnowsze uaktualnienie, które przy okazji likwiduje zabezpieczenia DRM. My postanowiliśmy ułatwić Wam zabawę przygotowując poradnik do przygód udostępnionych w łatce:

Z okazji pojawienia się Wiedźmina w Platynowej kolekcji przygotowaliśmy także odświeżoną wersję poradnika – poprawiliśmy jego oprawę graficzną, dodaliśmy do niego opisy przejścia dwóch oficjalnych przygód oraz wprowadziliśmy szereg mniejszych poprawek:

W ubiegłym tygodniu w dziale MultiGRY pojawiła się także przeglądarkowa wersja najpopularniejszej polskiej gry cRPG:

Konkurs

Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym nagrody ufundowała firma CD Projekt.

W komentarzach pod tą wiadomością wklejajcie swoje pomysły na podtytuł drugiej części Wiedźmina . Mogą być one zabawne, ale chętnie przeczytamy też całkiem poważne propozycje. 3 najciekawsze (zdaniem redakcji) podtytuły nagrodzimy jednym egzemplarzem Wiedźmina w Platynowej Kolekcji. Koniec zabawy w przyszły poniedziałek, 3 sierpnia. Konkurs jest naszą inicjatywą i nie należy go łączyć z planami firmy CD Projekt RED.

Wymyśl podtytuł drugiej części Wiedźmina - ilustracja #1