Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2011, 18:10

autor: Soviet

Wyciekł film prezentujący nowe możliwości FIFA 12

Na serwisie youtube pojawił się nieoficjalny film pochodzący z tegorocznej edycji serii FIFA. Na nagraniu tym widzimy w akcji sporo nowości, które szykuje dla nas EA Sports.

W serwisie youtube pojawił się film pochodzący z tegorocznej edycji serii FIFA. Na nagraniu tym widzimy w akcji sporo nowości, które szykuje dla nas EA Sports. Obejrzeć możemy między innymi nowe możliwości gry obronnej, usprawniony drybling i zastawianie piłki. Duże wrażenie robi szeroko reklamowany Impact Engine, który ma odpowiadać za symulację kontaktów pomiędzy zawodnikami. Więcej informacji o FIFA 12 można znaleźć w artykule, który ukazał się dzisiaj na gry-online.pl.

Kolejna odsłona najpopularniejszej symulacji piłki nożnej ma zostać wydana w październiku tego roku na wszystkich ważniejszych platformach. Główny projektant gry, David Rutter, dokłada starań, by poszczególne wersje nie różniły się jakością wykonania.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA 12

FIFA 12