Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 maja 2011, 16:45

autor: Olek

„Wybuchające Beczki” - pre-order książkowego debiutu Lordareona

Z najnowszego raportu Biblioteki Narodowej wynika, że 56% Polaków nie przeczytało w ciągu minionego roku ani jednej książki. Nasz redakcyjny kolega Krzysztof „Lordareon” Gonciarz, czyli szef telewizji internetowej tvgry.pl, postanowił coś z tym zrobić. Niebawem na księgarskich półkach wyląduje jego pierwsza książka - „Wybuchające Beczki: Zrozumieć gry wideo”.

Z najnowszego raportu Biblioteki Narodowej wynika, że 56% Polaków nie przeczytało w ciągu minionego roku ani jednej książki. Nasz redakcyjny kolega Krzysztof „Lordareon” Gonciarz, czyli szef telewizji internetowej tvgry.pl, postanowił coś z tym zrobić. Niebawem na księgarskich półkach wyląduje jego pierwsza książka - „Wybuchające Beczki: Zrozumieć gry wideo”. Z lektury 197-stronicowej publikacji dowiecie się m.in. jaka jest tajemnica sukcesu Angry Birds, dlaczego bohater Uncharted przypadkiem zabija setki osób, oraz czy akcja Assassin’s Creed mogłaby toczyć się na skolonizowanym przez małpy Księżycu...

Fachowa literatura na temat branży gier wideo to na polskim rynku wydawniczym wciąż rzadkie zjawisko. Z tym większą przyjemnością polecamy Waszej uwadze napisaną przez Krzyśka Gonciarza książkę. W lekki i przystępny sposób przedstawia ona teoretyczne, a także praktyczne trudności projektowania gier wideo. „Wybuchające Beczki: Zrozumieć gry wideo” to propozycja, która powinna zainteresować zarówno deweloperów, jak i graczy. Autor obiecuje czytelnikom, że po lekturze już nigdy nie powiedzą „ten poziom jest nudny”.

„Wybuchające Beczki” - pre-order książkowego debiutu Lordareona - ilustracja #1

Książka ukaże się w drugiej połowie czerwca nakładem wydawnictwa ToFu Media i sprzedawana będzie w cenie 29,90 zł. Już teraz możecie jednak składać zamówienia w Sklepie GRY-OnLine.pl, licząc przy tym na autograf Lordareona.

- Wybuchające Beczki” to efekt lat pracy spędzonych w gry-online.pl i tvgry.pl - tak wiele się tutaj nauczyłem! Wszyscy ludzie którzy oglądają, czytają i komentują moje materiały przyczynili się do tego, że zawsze staram się wymyślać nowe rzeczy. Tę książkę dedykuję więc czytelnikom gry-online.pl i widzom tvgry.pl, z podziękowaniami za wspólnie spędzone lata. Tym bardziej mi jest miło, że książka sprzedawana jest w sklepie gry-online.pl. Każdy nasz widz przy zamówieniu może zażyczyć sobie dedykacji na swoim egzemplarzu - chcę w ten sposób podziękować wszystkim stałym użytkownikom!

Więcej informacji o książce Krzyśka Gonciarza znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej oraz w serwisie Facebook. Mamy nadzieję, że „Wybuchające Beczki” spotkają się z dużym zainteresowaniem wśród czytelników, czego autorowi gorąco życzymy.

  1. Zamów już dziś książkę Krzysztofa Gonciarza „Wybuchające Beczki: Zrozumieć gry wideo”