Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2015, 11:33

autor: Tyon

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Forza Horizon 2, Pillars of Eternity) 3/6/15

Dziś piszemy m.in. o usłudze Maps Workshop dla gry Team Fortress 2, otwartej becie Dirty Bomb, nowej paczce samochodów do Forzy Horizon 2 oraz najnowszym patchu do Pillars of Eternity. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steam

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek, 5.6):

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 8.6) – obniżka cen 101 tytułów, WWW

Team Fortress 2

Dostępność wielu zróżnicowanych map z pewnością pozytywnie wpłynie na popularność Team Fortress 2. - Wieści ze świata (Team Fortress 2, Forza Horizon 2, Pillars of Eternity) 3/6/15 - wiadomość - 2015-06-03
Dostępność wielu zróżnicowanych map z pewnością pozytywnie wpłynie na popularność Team Fortress 2.

Firma Valve uruchomiła nową usługę skierowaną do fanów gry Team Fortress 2. Chodzi mianowicie o Maps Workshop, dzięki któremu każdy ma możliwość stworzenia własnej mapy do tej wieloosobowej strzelanki. Narzędzie to skierowane jest zarówno do graczy, jak i twórców. Głównym celem jest ułatwienie procesu tworzenia map, tak, aby był dostępny nawet dla osób, które nie miały do tej pory z nim styczności. Jest to równocześnie platforma do dzielenia się wynikami swojej pracy. O popularności tej usługi może świadczyć fakt, że od wczoraj, czyli od uruchomienia Maps Workshop dla Team Fortress 2, społeczność przygotowała i udostępniła już prawie 200 nowych lokacji.

Dirty Bomb

Gra Dirty Bomb – darmowa, sieciowa strzelanka przypominająca słynne Team Fortress 2weszła w fazę otwartej bety. Produkcja dostępna jest poprzez platformę Steam dla graczy z Europy, Ameryki Północnej, Australii, Nowej Zelandii oraz Brazylii. Każdy kto zacznie swoją przygodę z tą grą, otrzyma na start dwóch żołnierzy – medyka Aurę oraz Skyhammera, którego zadaniem jest wspieranie innych walczących. W ramach bety rotacyjnie będą dostępni także trzej inni najemnicy – Kira, Sawbonez oraz Fragger. Możemy oczywiście dokupić kolejne postaci do naszej kolekcji. Beta rozpoczyna się z pięcioma dostępnymi mapami oraz dwoma trybami rozgrywki. Twórcy zapowiedzieli, że nowa zawartość będzie sukcesywnie dodawana do gry w przeciągu następnych miesięcy.

Forza Horizon 2

Dostępna jest najnowsza, czerwcowa paczka pojazdów do gry Forza Horizon 2 zatytułowana The Duracell Car Pack. Znajdziemy w niej sześć nowych samochodów, z czego jeden – Lotus Carlton z roku 1990 – dostępny jest za darmo. Pozostałe auta to: Chevrolet Camaro Z/28 (2015), Audi RS 4 Avant (2001), BMW M5 (1995), Honda CR-X SiR (1991) oraz Mazda Cosmo Sport 110 Series II (1972). Paczka dostępna jest tylko na konsolę Xbox One i kosztuje 17,99 zł.

Pillars of Eternity

Firma Obsidian Entertainment wypuściła najnowszy patch do gry Pillars of Eternity opatrzony numerem 1.06. Pobrać go możemy za pośrednictwem platformy Steam, GOG.com lub Origin. Aktualizacja naprawia dziesiątki mniejszych oraz większych błędów. Na uwagę zasługuje zmiana statystyk części umiejętności, dotyczących przede wszystkim klasy paladyna, mająca na celu poprawę balansu rozgrywki. Usunięto także sporo błędów związanych z questami fabularnymi. Pełną listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.