Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2014, 13:10

autor: Marcin Skierski

Wieści ze świata (Star Wars 1313, Elite: Dangerous, The Lost Vikings) 5/5/14

Dziś piszemy m.in. o darmowym udostępnieniu klasycznej gry The Lost Vikings, czwartej fazie testów wersji alfa Elite: Dangerous, a także o grafikach koncepcyjnych Star Wars 1313. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Trine 2: Complete Story

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Car Mechanic Simulator 2014. Dzieło studia Frozenbyte można aktualnie nabyć 90% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 1,69 euro (ok. 7 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

The Lost Vikings

Firma Blizzard Entertainment udostępniła za darmo klasyczną grę The Lost Vikings na stronie internetowej Battle.net. Produkcja została stworzona przez studio Silicon & Synapse, które później przekształciło się właśnie w Blizzard Entertainment. Pierwotnie została wydana w 1992 roku i ukazała się na wielu różnych platformach sprzętowych.

Star Wars 1313

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne z anulowanej jakiś czas temu gry Star Wars 1313. Zostały one stworzone przez zespół Filmpaint Studio, zajmujący się przygotowywaniem tego typu materiałów na potrzeby filmów, komiksów i gier. Grafiki są dostępne na oficjalnej stronie internetowej Filmpaint Studio.

Jedna z grafik koncepcyjnych gry Star Wars 1313

Project Legion

Sean Decker ze studia CCP powiedział serwisowi Polygon, że ostatnia zapowiedź gry Project Legion nie spowoduje wstrzymania prac nad DUST 514. Wydana w 2013 roku produkcja MMO będzie dalej wspierana, choć twórcy zdają sobie sprawę, że nie jest tak udana jak początkowo zakładali.

Elite: Dangerous

Studio Frontier Developments ogłosiło, że 15 maja rozpocznie się czwarta faza testów wersji alfa gry Elite: Dangerous. W jej trakcie dodane zostaną dwa tryby szybkiego podróżowania oraz mapa Drogi Mlecznej z 400 mld systemów gwiezdnych. Z kolei 30 maja rozpoczną się beta testy, w których wezmą udział osoby kupujące grę co najmniej w wersji Premium Beta za 120 euro (ok. 500 zł) oraz wybrani uczestnicy zbiórki na Kickstarterze.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. DriveClub
  2. The Walking Dead: Season Two
  3. Bound by Flame
  4. Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes
  5. Call of Duty: Advanced Warfare
  6. Escape Goat 2
  7. EVE: Valkyrie

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Hellraid – zwiastun rozgrywki #2