Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2016, 15:20

autor: Draug

Wieści ze świata (Sea of Thieves, TR2N: Liberation) 24/11/2016

Dziś piszemy o związanym z Sea of Thieves programie Insider, dającym szansę na udział we wczesnych testach gry, i o skasowanym projekcie TR2N: Liberation, który miał być egranizacją filmu Tron: Dziedzictwo przed grą Tron Evolution. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Weź udział we wczesnych testach Sea of Thieves z programem Insider

Studio Rare ruszyło z programem Insider dla osób wyczekujących pirackiego MMO Sea of Thieves. Dołączając do tej inicjatywy, przede wszystkim otrzymujecie szansę na wzięcie udziału w testach wczesnych wersji gry. Oprócz tego będziecie otrzymywali od dewelopera raporty na temat postępów produkcji, a Wasze posty na forum dyskusyjnym projektu zostaną wyróżnione. Aby stać się częścią programu Insider, musicie udać się na tę stronę, a następnie dokonać rejestracji, używając danych Waszego konta Xbox Live. Premiera Sea of Thieves powinna nastąpić w przyszłym roku – niewykluczone, że już w lutym.

Wieści ze świata (Sea of Thieves, TR2N: Liberation) 24/11/2016 - ilustracja #1

TR2N: Liberation – autorzy F.3.A.R. egranizowali Tron: Dziedzictwo

Na YouTube’owym kanale DidYouKnowGaming? użytkownik Unseen64 zamieścił nowy materiał wideo (widoczny poniżej), w którym objawił światu kolejną skasowaną grę. Jak się okazuje, w 2008 roku znane z F.3.A.R. studio Day:1 zajmowało się nieujawnioną produkcją na kanwie powstającego jeszcze wówczas filmu Tron: Dziedzictwo, którą zatytułowano wstępnie TR2N: Liberation. Miała to być trzecioosobowa gra akcji z otwartym (lub częściowo otwartym) światem, odznaczająca się możliwością przełączania między ruchem na piechotę a jazdą na motocyklu (lightbike) w dowolnym momencie, nawet poczas walki. Oprócz kampanii fabularnej, planowano również tryb multiplayer. Ostatecznie gra nie wyszła, bo studio Propaganda Games przekonało Disneya, by to jemu powierzyć opracowanie egranizacji wspomnianego filmu – czego efektem jest całkiem niezłe Tron Evolution z 2010 roku.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: