Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2018, 09:30

autor: Vergil

Dark Souls Trilogy na PS4 i XOne, PUBG 1.0 na XOne, dodatek do State of Decay 2 i inne wieści z gamescomu

Mamy dla Was pięć ciekawych informacji wprost z Kolonii. Piszemy o nadchodzącym zestawie Dark Souls Trilogy, datach premier gier Shenmue III i Mutant Year Zero, dodatkach do State of Decay 2 oraz Sea of Thieves, a także o tym, kiedy na Xboksa One trafi wersja 1.0 gry Playerunknown’s Battlegrounds.

Dark Souls Trilogy na PlayStation 4 i Xboksa One

AKTUALIZACJA:

Wydawca poinformował, że trylogia nie pojawi się w Europie – trafi jedynie do amerykańskich i azjatyckich sklepów.

Firma Bandai Namco zapowiedziała kolekcję Dark Souls Trilogy, która trafi na PlayStation 4 oraz Xboksa One. W skład pakietu wycenionego na 79,99 dolarów (w przeliczeniu około 295 złotych) wejdą: Dark Souls: Remastered, Dark Souls II: Scholar of the First Sin oraz Dark Souls III w wersji The Fire Fades Edition. Całość zostanie zapakowana w eleganckie, stalowe pudełko. Warto odnotować, że kompilacja będzie towarem deficytowym, dostępnym jedynie w wybranych sklepach – wydawca radzi, by chętni na jej zakup zawczasu złożyli zamówienie przedpremierowe.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Dark Souls

Na Shenmue III jeszcze sobie poczekamy

W trakcie targów gamescom 2018 studio YS Net podzieliło się z graczami datą premiery gry Shenmue III. Produkcja, która pierwotnie miała zadebiutować w grudniu 2017 roku, trafi na sklepowe półki 27 sierpnia… roku 2019. Tytuł zmierza na komputery osobiste i PlayStation 4, a poniżej czeka na Was nowy zwiastun fabularny.

  1. Shenmue III – strona internetowa

Sea of Thieves otrzyma trzecie darmowe rozszerzenie

W trakcie specjalnego odcinka Inside Xbox studio Rare zapowiedziało trzecie darmowe rozszerzenie do swojego najnowszego dzieła, czyli Sea of Thieves. Dodatek zatytułowany The Forsaken Shores zabierze graczy na nowe terytorium upstrzone wulkanami i gejzerami oraz nękane przez liczne trzęsienia ziemi. Add-on zostanie oddany w nasze ręce 19 września 2018 roku.

  1. Strona internetowa gry Sea of Thieves
Sea of Thieves wciąż rośnie. - Dark Souls Trilogy na PS4 i XOne, PUBG 1.0 na XOne, dodatek do State of Decay 2 i inne wieści z gamescomu - wiadomość - 2018-08-22
Sea of Thieves wciąż rośnie.

Data premiery PUBG 1.0 na Xboksie One

Playerunknown’s Battlegrounds na Xboksie One doczeka się aktualizacji do wersji 1.0, która zostanie udostępniona 4 września bieżącego roku. Tym samym produkcja zostanie wzbogacona o nową zawartość, wśród której prym będą wiodły Osiągnięcia czekające na zdobycie oraz War Mode. W kolejnych update’ach autorzy oddadzą w ręce graczy również znaną z komputerów osobistych mapę Sanhok. Na tym nie koniec, gdyż Microsoft przygotowuje specjalną wersję pada, okraszoną motywem z omawianej gry.

  1. PUBG – oficjalna strona internetowa

Zapowiedziano dodatek Daybreak Pack do State of Decay 2

12 września bieżącego roku State of Decay 2 otrzyma dodatek zatytułowany Daybreak Pack. Add-on wyceniony na 9,99 dolarów (około 37 złotych; subskrybenci Xbox Game Pass mogą liczyć na dziesięć procent zniżki) pozwoli maksymalnie czwórce graczy wcielić się w uzbrojonych po zęby żołnierzy broniących swoich fortyfikacji przed hordami atakujących je zombiaków. Wśród tych ostatnich pojawi się niewidziany wcześniej adwersarz, czyli Blood Plague Juggernaut, którego pokonanie będzie wymagać skorzystania z nowego zestawu uzbrojenia, obejmującego broń palną, narzędzia do walki wręcz oraz materiały wybuchowe. Oczywiście w zamian za odnoszone sukcesy otrzymamy cenne nagrody.

  1. Oficjalna strona internetowa gry State of Decay 2
Pokonanie tego niemilca będzie wymagać skorzystania z nowego arsenału. - Dark Souls Trilogy na PS4 i XOne, PUBG 1.0 na XOne, dodatek do State of Decay 2 i inne wieści z gamescomu - wiadomość - 2018-08-22
Pokonanie tego niemilca będzie wymagać skorzystania z nowego arsenału.

Data premiery Mutant Year Zero: Road to Eden

Mutant Year Zero: Road to Eden, nad którym w pocie czoła pracuje studio The Bearded Ladies, ma już wyznaczoną datę premiery. Produkcja czerpiąca garściami z dorobku serii XCOM trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One 4 grudnia 2018 roku. Twórcy poinformowali o tym za pośrednictwem krótkiej, choć klimatycznej zajawki.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Mutant Year Zero: Road to Eden
  1. Ciekawe wiadomości w przededniu targów gamescom 2018