Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2020, 15:16

autor: Froozyy

Skyrim, RDR2 i Sekiro - hity ostatnich lat rządzą na Steam Summer Sale

Po raz kolejny największym bestsellerem Steama okazało się Sea of Thieves. Do najlepszej dziesiątki zeszłego tygodnia zawitało również kilka niezłych tytułów z ostatnich lat, które obecnie znajdują się na promocji Steam Summer Sale.

Skyrim, RDR2 i Sekiro - hity ostatnich lat rządzą na Steam Summer Sale - ilustracja #1
Skyrim nadal sprzedaje się całkiem nieźle.

W zeszły czwartek na platformie Valve rozpoczęło się Steam Summer Sale 2020, podczas którego gracze mogą zgarnąć wiele dobrych produkcji w przystępnych cenach. Dodatkowo do zakupu powyżej 100 zł dodawana jest zniżka w wysokości 17 zł, co pozwala nabyć interesujący nas tytuł jeszcze taniej. Udostępniona przez Valve lista najlepiej sprzedających się produkcji (na podstawie wygenerowanego przez nie przychodu) wykazała, że użytkownicy Steama w zeszłym tygodniu bardzo chętnie sięgali po hity ostatnich lat takie jak Skyrim, Detroit: Become Human, Red Dead Redemption 2 czy też Sekiro: Shadows Die Twice.

Największe bestsellery Steam minionego tygodnia

#

Gra/Produkt

1.

Valve Index VR Kit

2.

Sea of Thieves

3.

DOOM Eternal

4.

Titanfall 2

5.

Sekiro: Shadows Die Twice

6.

Detroit: Become Human

7.

Satisfactory

8.

Halo: The Master Chief Collection

9.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

10.

Red Dead Redemption 2

Co ciekawe, na pierwszym miejscu pośród gier po raz kolejny uplasowało się Sea of Thieves, które po dwóch latach od premiery wreszcie pojawiło się na platformie Valve, a obecnie nie jest nawet na żadnej promocji. Równie dobrze cały czas radzą sobie Titanfall 2 oraz Detroit: Become Human (obie produkcje także dopiero niedawno trafiły na Steama). Jeśli zaś chodzi o inne tytuły objęte wyprzedażą najlepiej sprzedają się: Doom Eternal (wzrost liczby graczy nawet o ponad 5 tys.) oraz Sekiro: Shadow Die Twice (wzrost o ok. 4 tys.). Oba tytuły dostępne są w całkiem niezłych cenach – odpowiednio za 124,99 zł i 165,10 zł.

Gracze nie zapomnieli również o kilkuletnim już Skyrimie (w edycji specjalnej), który po raz kolejny w historii znalazł się w zestawieniu bestsellerów i gra w niego średnio 20 tys. osób. Niewielki wzrost liczby graczy zaliczyło ostatnio także Red Dead Redemption 2, które na obecnej promocji dostępne jest za niecałe 200 zł. A czy Wam udało się coś ciekawego upolować na tegorocznej edycji Steam Summer Sale?