Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 czerwca 2020, 15:21

PS Plus w lipcu: Rise of the Tomb Raider i NBA 2K20

Poznaliśmy zawartość jubileuszowego wydania PS Plus. W lipcu do subskrybentów usługi powędrują trzy tytuły - NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider i Erica.

PS Plus w lipcu: Rise of the Tomb Raider i NBA 2K20 - ilustracja #1
Rise of the Tomb Raider

Ogłoszono tytuły, które w lipcu trafią do subskrybentów abonamentu PlayStation Plus. Z okazji dziesiątych urodzin usługi będą to trzy produkcje, zamiast klasycznych dwóch. Wśród nich znalazły się symulator koszykarski NBA 2K20 oraz przygodowa gra akcji Rise of the Tomb Raider. Wszystkie pozycje będą dostępne od 7 lipca do 3 sierpnia.

Lipcowa oferta PS Plus

  1. NBA 2K20
  2. Rise of the Tomb Raider
  3. Erica

Gry wycofane w lipcu z PS Plus

  1. Call of Duty: WWII
  2. Star Wars: Battlefront II

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.