Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2010, 12:09

autor: Piotr "Jiker" Doroń

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, The Ball, Rock Band) 6/10/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o następcy PSP, ukończeniu prac nad The Ball, 2000 piosenek do Rock Band, darmowym dodatku do Red Dead Redemption i zamkniętej becie Dynasty Warriors Online. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o następcy PSP, ukończeniu prac nad The Ball, 2000 piosenek do Rock Band, darmowym dodatku do Red Dead Redemption i zamkniętej becie Dynasty Warriors Online. Zapraszamy do lektury.

PSP 2

W Sieci pojawiły się kolejne plotki na temat następcy PSP. Mianowicie z informacji pozyskanych przez serwis VG247.com wynika, że konsola zadebiutuje na europejskim rynku pod koniec 2011 roku. Podobno takie wiadomości rozsyła producentom i wydawcom samo Sony.Gdyby data została potwierdzona, PSP 2 trafiłoby do sprzedaży około 9 miesięcy po 3DS, nowej przenośnej platformie Nintendo.

The Ball

Firma Tripwire Interactive poinformowała, że szwedzkie Teotl Studios ukończyło produkcję The Ball – gry akcji z silnie rozwiniętym wątkiem logicznym, działającej na bazie Unreal Engine 3.0. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że tytuł zostanie wydany 26 października za pośrednictwem platformy Steam (w wersji pudełkowej będzie można go znaleźć w wybranych sklepach krajów Europy Wschodniej). Przypominamy, że dzieło Szwedów rozpoczęło żywot jako modyfikacja do Unreal Tournament III, jednak dzięki wypuszczeniu przez Epic Games narzędzi Unreal Development Kit, twórcy mogli przeobrazić swój projekt w komercyjną i profesjonalną produkcję.

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, The Ball, Rock Band) 6/10/10 - ilustracja #1

Rock Band

Katalog utworów do gier z serii Rock Band (część trzecia zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych pod koniec tego miesiąca) liczy już ponad 2000 pozycji. Tą jubileuszową okazała się jedna z kompozycji wchodzących w skład genialnego albumu Jimiego Hendriksa Are You Experienced. W sumie posiadacze jednej z odsłon tego bardzo udanego cyklu gier muzyczno-rytmicznych mogą spróbować swoich sił podczas odgrywania kawałków aż 800 różnych artystów.

Red Dead Redemption

12 października w Xbox Live i 13 października w PlayStation Network zadebiutuje Hunting and Trading Outfits Pack – nowy, darmowy dodatek DLC do przygodowej gry akcji Red Dead Redemption. W jego skład wejdą ciuszki dla Johna Marstona (zestawy Savvy Merchant oraz Expert Hunter) i wyzwania dostępne wcześniej wyłącznie dla preorderowców z GameStopu. W Sieci opublikowane zostały także nowe zrzuty ekranowego z kolejnego płatnego rozszerzenia, czyli Undead Nightmare Pack.

Dynasty Warriors Online

Aeria Games ujawniło datę rozpoczęcia zamkniętych beta testów gry akcji MMO Dynasty Warriors Online. Jest nią 14 października. Jednocześnie firma uruchomiła zapisy na testy. Aby wysłać formularz zgłoszeniowy należy założyć konto w serwisie Aeria Games, a następnie potwierdzić swoją gotowość do udziału w becie na łamach oficjalnej strony internetowej DWO. Pełna wersja gry bazującej na popularnej serii chodzonych bijatyk osadzonych w starożytnych, chińskich realiach, zostanie wydana w przyszłym roku.

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, The Ball, Rock Band) 6/10/10 - ilustracja #2

Dead Space Ignition

Dead Space Ignition – połączenie interaktywnego komiksu z serią logicznych mini-gierek, mające nas przygotować do premiery Dead Space 2 – zadebiutuje w ofertach Xbox Live i PlayStation Network 13 października, czyli dokładnie za tydzień.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Theatre of War 2: Battle for Caen

Homefront

Fighters Uncaged

Cladun: This is an RPG

Naruto: Ultimate Ninja Storm 2 X360

Naruto: Ultimate Ninja Storm 2 PS3

Emergency 2012

Poker Night at the Inventory

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

NASCAR 2011: The Game

Need For Speed: Hot Pursuit

Shadow Harvest: Phantom Ops

Sonic the Hedgehog 4

Darksiders - rozgrywka na PC Gramy!

Budujemy Neo Olkusz w Cities XL 2011 Gramy!

Call of Duty: Black Ops – Customization – wersja PL

gry