Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPCPS3PS4X360XONE
Okładka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 (PC)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

Kontynuacja wydanej w roku 2008 wyłącznie na konsolach PlayStation 3 trójwymiarowej bijatyki studia Cyberconnect 2, opartej na motywach popularnej mangi i anime Naruto.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto

Okładka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 (PC)

data premiery gry:

15paź2010

PS3 X360

25sie2017

PC PS4 XONE
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ultimata Shippuden Ninja Storm 2 pozwala wziąć w udział w niezliczonej serii pojedynków między ponad czterdziestoma postaciami znanymi z serii Shippuden (oraz jedną postacią z Tekken 6 na gościnnych występach w tej odsłonie serii). Prócz zwykłego trybu pojedynkowego (urozmaiceniem zabawy w tym trybie jest system postaci wspomagających – gracze mogą wezwać w dowolnym momencie na pomoc sprzymierzeńca), w grze znajduje się także prosty tryb fabularny (w stylu jRPG). Skupia się on na przygodach Naruto i Sasuke, pozwalając przeżyć największe pojedynki znane z serialu. Przez cały czas rozwijamy wybraną przez siebie postać, która zyskuje nowe combosy i moce jutsu (bardzo silne ataki wymagające naładowania specjalnego paska energii). Niezliczone walki ze zwykłymi oponentami są przeplatane efektownymi starciami z bossami oraz cut-scenkami.

W grze znajdują się 23 interaktywne i poddające się zniszczeniom plansze, na których toczą się pojedynki. Ultimate Ninja Storm 2 wprowadza nowość do serii - tryb kooperacji dla 4 graczy. Prócz niego rozgrywki wieloosobowe to trzy główne tryby: mecz rankingowy (walcz z graczami z całego świata i pnij się w górę rankingu), mecz zwykły (gdzie wyzywamy do walki jednego gracza ustalając zasady pojedynku) oraz system rankingowy, w którym porównuje się własne umiejętności z wszystkimi pozostałymi żywymi graczami. Niezmienna oczywiście pozostała wysokiej jakości oprawa graficzna – stylizowana na japońską animację, trójwymiarowa grafika zachowała styl znany z poprzedniej odsłony, dodając przy okazji garstkę miłych dla oka efektów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena czytelników: 3,1 / 10 na podstawie 972 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Wyniki finansowe Namco Bandai. Enslaved nie może przeskoczyć miliona

wiadomość10 maja 2011

Firma Namco Bandai podała dzisiaj raport finansowy z roku fiskalnego, który skończył się 31 marca 2011 roku. Dzięki temu, dowiedzieliśmy się jak poradziły sobie największe tytuły tego wydawcy, które gry zawiodły oraz jak prezentuje się ilość sprzedanych produkcji na poszczególnych platformach sprzętowych.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 dużym sukcesem
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 dużym sukcesem

wiadomość30 listopada 2010

Dzięki oświadczeniu prasowemu Namco Bandai wiemy już, że adaptacja niezwykle popularnej mangi - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 - trafiła już do ponad miliona sprzedawców detalicznych na całym świecie.

Sprzedaż Enslaved i Dead to Rights: Retribution sporo poniżej oczekiwań
Sprzedaż Enslaved i Dead to Rights: Retribution sporo poniżej oczekiwań

wiadomość9 listopada 2010

Namco Bandai nie ma powodów do zadowolenia z wyników finansowych swoich ostatnich tytułów. Dane dotyczące sprzedaży najnowszych gier firmy, jakie opublikował serwis Andriasang są w większości co najmniej niezadowalające – część z nich sprzedała się w znacznie niższych ilościach, niż się spodziewano.

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, F1 2010, Naruto: Ultimate Ninja Storm 2) 27/08/10
Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, F1 2010, Naruto: Ultimate Ninja Storm 2) 27/08/10

wiadomość27 sierpnia 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o demie Naruto: Ultimate Ninja Storm 2, zwolnieniach w Red Storm Entertainment, kolejnym opóźnieniu premiery gry Mytheon, a także liście kontrolerów i kierownic wspieranych przez F1 2010. Zapraszamy do lektury.

PS3
X360
PC
PS4
XONE