Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPCX360PS3XONEPS4
Okładka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 (PC)
OkładkaNaruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 (PC)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

Kontynuacja wydanej w roku 2008 wyłącznie na konsolach PlayStation 3 trójwymiarowej bijatyki studia Cyberconnect 2, opartej na motywach popularnej mangi i anime Naruto.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 Premiera

15paź2010

X360 PS3

25sie2017

PC PS4 XONE

Ultimata Shippuden Ninja Storm 2 pozwala wziąć w udział w niezliczonej serii pojedynków między ponad czterdziestoma postaciami znanymi z serii Shippuden (oraz jedną postacią z Tekken 6 na gościnnych występach w tej odsłonie serii). Prócz zwykłego trybu pojedynkowego (urozmaiceniem zabawy w tym trybie jest system postaci wspomagających – gracze mogą wezwać w dowolnym momencie na pomoc sprzymierzeńca), w grze znajduje się także prosty tryb fabularny (w stylu jRPG). Skupia się on na przygodach Naruto i Sasuke, pozwalając przeżyć największe pojedynki znane z serialu. Przez cały czas rozwijamy wybraną przez siebie postać, która zyskuje nowe combosy i moce jutsu (bardzo silne ataki wymagające naładowania specjalnego paska energii). Niezliczone walki ze zwykłymi oponentami są przeplatane efektownymi starciami z bossami oraz cut-scenkami.

W grze znajdują się 23 interaktywne i poddające się zniszczeniom plansze, na których toczą się pojedynki. Ultimate Ninja Storm 2 wprowadza nowość do serii - tryb kooperacji dla 4 graczy. Prócz niego rozgrywki wieloosobowe to trzy główne tryby: mecz rankingowy (walcz z graczami z całego świata i pnij się w górę rankingu), mecz zwykły (gdzie wyzywamy do walki jednego gracza ustalając zasady pojedynku) oraz system rankingowy, w którym porównuje się własne umiejętności z wszystkimi pozostałymi żywymi graczami. Niezmienna oczywiście pozostała wysokiej jakości oprawa graficzna – stylizowana na japońską animację, trójwymiarowa grafika zachowała styl znany z poprzedniej odsłony, dodając przy okazji garstkę miłych dla oka efektów.

Ostatnia modyfikacja 31 sierpnia 2017

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena użytkowników: 3,6 / 10 na podstawie 1017 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PS3
X360
PC
PS4
XONE