Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2010, 10:16

autor: Taven

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 dużym sukcesem

Dzięki oświadczeniu prasowemu Namco Bandai wiemy już, że adaptacja niezwykle popularnej mangi - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 - trafiła już do ponad miliona sprzedawców detalicznych na całym świecie.

Jak donosiliśmy na początku listopada Namco Bandai może być mocno rozczarowane wynikami finansowymi swoich ostatnich tytułów. Jednak nawet wśród dość efektownych porażek finansowych, jakimi były Enslaved: Odyssey to the West i Dead to Rights: Retribution znalazło się kilka gier, które spełniły pokładane w nich rynkowe oczekiwania. Jako jedną z nich wymieniano wtedy Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2.

Dzisiaj – dzięki oświadczeniu prasowemu Namco Bandai - wiemy już, że ta adaptacja niezwykle popularnej mangi od czasu swojej październikowej premiery trafiła już do sprzedawców detalicznych na całym świecie w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Oznacza to, że popyt na tytuł wśród samych graczy jest ogromny i sklepy nie wahają się zamawiać dużej ilości jego sztuk bez obaw o to, że będą one zalegać w magazynach. Liczba ta zawiera w sobie kopie zarówno regularnej, jak i limitowanej edycji gry.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 dużym sukcesem - ilustracja #1

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 to stworzony przez studio CyberConnect2 sequel wydanej jedynie na PlayStation 3 gry zręcznościowej, w której gracze mają okazję wcielić się w bohaterów znanych z mangi i serialu anime. Gra charakteryzuje się niezwykle efekciarskim przedstawieniem pojedynków, w których występuje ponad czterdzieści postaci. Tytuł zaopatrzono w tryb kariery, gdzie kolejne walki spaja ze sobą fabuła koncentrująca się głównie na przygodach Naruto i Sasuke. Wraz z jej postępami rozwijamy wybranego przez siebie bohatera, dzięki czemu zyskuje on nowe umiejętności i możliwość wykonywania nieznanych wcześniej spektakularnych kombinacji ciosów.

Tytuł miał swoją premierę 15 października tego roku w edycjach na konsole PlayStation 3 i Xboxa 360. W naszym kraju gra ukazała się w oryginalnej wersji językowej i w cenie 219,99 złotych, a jej dystrybutorem jest Cenega.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 w akcji możecie zobaczyć w przygotowanym przez redakcję serwisu tvgry.pl materiale: