Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Dynasty Warriors Online (PC)
OkładkaDynasty Warriors Online (PC)

Dynasty Warriors Online PC

Dynamiczne MMO akcji z nutą fantasy, osadzone w czasach wielkich bitew na wewnętrznych terenach Chin. Gra nawiązuje do słynnej serii Dynasty Warriors, w której nasz bohater stawia czoła setkom przeciwników na raz, zmagając się z wrogami w spektakularny sposób.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | MMO | Chiny | Opowieści o Trzech Królestwach

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dynasty Warriors Online Premiera PC

13czerwca2006

producent: Koei Tecmo wydawca: Aeria Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dynasty Warriors Online

Conqueror's Blade

Seria Dynasty Warriors doczekała się odsłony skupionej głównie na rozgrywce sieciowej. Dynasty Warriors Online proponuje ten sam system rozgrywki, jaki znany był z gry dla pojedynczego gracza. Stajemy naprzeciw setkom przeciwników na licznych polach bitew, z którymi walczymy w spektakularny sposób przy użyciu szeregu broni, walki wręcz i widowiskowych combosów.

Akcja gry toczy się w czasie tzw. Ery Trzech Królestw, kiedy to największe rody Chin prowadziły walkę o dominacje w imperium. Okresowi temu towarzyszyło wiele ogromnych bitew, co doskonale wpisuje się w tematykę gry i sposób przedstawiania akcji. Bohater, którego prowadzimy w walce dysponuje zdolnościami, dzięki którym może sprostać kilkudziesięciu przeciwnikom naraz. Wszystko to przypomina tradycyjne chińskie kino, w którym herosi są zdolni powalać całe oddziały wroga, wyłącznie za pomocą podmuchu wywołanego gwałtownym ruchem broni.

Znakomitą większość czasu spędzamy w bitwach, które tworzone są na zasadzie meczy między różnymi graczami. Można dołączyć do rozgrywki zorganizowanej przez inne osoby lub też zaprojektować własną, ustalając warunki zwycięstwa i porażki. Potyczka trwa określoną ilość czasu, który wykorzystujemy albo walcząc z wojskami przeciwników, albo zdobywając wrogie bazy lub też wykonując na polu bitwy specjalne zadania, mające ułatwić naszej stronie zwycięstwo.

Gra posiada atrakcyjną oprawę audiowizualną, duży nacisk położono na animacje i sceny walki. Specjalnym ciosom towarzyszą widowiskowe efekty graficzne, które dodatkowo podkreślają siłę naszych uderzeń. Wszystko jest bardzo dynamiczne, przeciwnicy padają na lewo i prawo, dostarczając mnóstwo rozrywki i jest ich wystarczająco dużo, by stworzyć wrażenie sporej bitwy dziejącej się wokół nas.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 7.9 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dynasty Warriors Online: 16+