Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Dynasty Warriors Online (PC)

Dynasty Warriors Online PC

Dynamiczne MMO akcji z nutą fantasy, osadzone w czasach wielkich bitew na wewnętrznych terenach Chin. Gra nawiązuje do słynnej serii Dynasty Warriors, w której nasz bohater stawia czoła setkom przeciwników na raz, zmagając się z wrogami w spektakularny sposób.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | MMO | Chiny | Opowieści o Trzech Królestwach

PC Windows
Okładka Dynasty Warriors Online (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13czerwca2006

Seria Dynasty Warriors doczekała się odsłony skupionej głównie na rozgrywce sieciowej. Dynasty Warriors Online proponuje ten sam system rozgrywki, jaki znany był z gry dla pojedynczego gracza. Stajemy naprzeciw setkom przeciwników na licznych polach bitew, z którymi walczymy w spektakularny sposób przy użyciu szeregu broni, walki wręcz i widowiskowych combosów.

Akcja gry toczy się w czasie tzw. Ery Trzech Królestw, kiedy to największe rody Chin prowadziły walkę o dominacje w imperium. Okresowi temu towarzyszyło wiele ogromnych bitew, co doskonale wpisuje się w tematykę gry i sposób przedstawiania akcji. Bohater, którego prowadzimy w walce dysponuje zdolnościami, dzięki którym może sprostać kilkudziesięciu przeciwnikom naraz. Wszystko to przypomina tradycyjne chińskie kino, w którym herosi są zdolni powalać całe oddziały wroga, wyłącznie za pomocą podmuchu wywołanego gwałtownym ruchem broni.

Znakomitą większość czasu spędzamy w bitwach, które tworzone są na zasadzie meczy między różnymi graczami. Można dołączyć do rozgrywki zorganizowanej przez inne osoby lub też zaprojektować własną, ustalając warunki zwycięstwa i porażki. Potyczka trwa określoną ilość czasu, który wykorzystujemy albo walcząc z wojskami przeciwników, albo zdobywając wrogie bazy lub też wykonując na polu bitwy specjalne zadania, mające ułatwić naszej stronie zwycięstwo.

Gra posiada atrakcyjną oprawę audiowizualną, duży nacisk położono na animacje i sceny walki. Specjalnym ciosom towarzyszą widowiskowe efekty graficzne, które dodatkowo podkreślają siłę naszych uderzeń. Wszystko jest bardzo dynamiczne, przeciwnicy padają na lewo i prawo, dostarczając mnóstwo rozrywki i jest ich wystarczająco dużo, by stworzyć wrażenie sporej bitwy dziejącej się wokół nas.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7.9 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Gry podobne do Dynasty Warriors Online

Wymagania wiekowe Dynasty Warriors Online

16+

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Civilization V, nail'd) 12/11/10
Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Civilization V, nail'd) 12/11/10

wiadomość12 listopada 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do amerykańskiej wersji nail’d, kosztach produkcji Kinecta, łatkach do Civilization V i polskiej wersji pecetowego Fallout: New Vegas, nagraniach ze skasowanego Reich, a także pracach nad Alice: Madness Returns. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Okamiden, Dynasty Warriors Online) 4/11/10
Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Okamiden, Dynasty Warriors Online) 4/11/10

wiadomość4 listopada 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie premiery Okamiden, otwartych beta testach Dynasty Warriors Online, występie Raidena w Assassin’s Creed: Brotherhood, a także problemach Ignition Entertainment. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, The Ball, Rock Band) 6/10/10
Wieści ze świata (Red Dead Redemption, The Ball, Rock Band) 6/10/10

wiadomość6 października 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o następcy PSP, ukończeniu prac nad The Ball, 2000 piosenek do Rock Band, darmowym dodatku do Red Dead Redemption i zamkniętej becie Dynasty Warriors Online. Zapraszamy do lektury.