Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2010, 12:20

autor: Jiker

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Okamiden, Dynasty Warriors Online) 4/11/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie premiery Okamiden, otwartych beta testach Dynasty Warriors Online, występie Raidena w Assassin’s Creed: Brotherhood, a także problemach Ignition Entertainment. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie premiery Okamiden, otwartych beta testach Dynasty Warriors Online, występie Raidena w Assassin’s Creed: Brotherhood, a także problemach Ignition Entertainment. Zapraszamy do lektury.

Okamiden

Firma Capcom ujawniła datę amerykańskiej oraz europejskiej premiery gry Okamiden na Nintendo DS – kontynuacji niezwykłego Okami, będącego jedną z najlepszych produkcji dostępnych na PlayStation 2 i Wii. Produkcja, w której przejmiemy kontrolę nad Chibiterasu, młodym wilkiem, pomocnikiem bogini słońca Amaterasu, zostanie wydana odpowiednio 15 i 18 marca 2011 roku.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Okamiden, Dynasty Warriors Online) 4/11/10 - ilustracja #1

Dynasty Warriors Online

Dobiegły końca zamknięte beta testy gry MMO Dynasty Warriors Online. W związku z powyższym, firma Aeria Games zdecydowała się na dopuszczenie do nich wszystkich chętnych. Aby przystąpić do otwartej bety wystarczy pobrać oraz zainstalować stosownego klienta. Pełna wersja produkcji, bazującej na popularnej serii chodzonych bijatyk osadzonych w starożytnych, chińskich realiach, zostanie wydana w przyszłym roku.

Ubisoft

Koncern Ubisoft zdecydował się na zakup studia Longtail Studios Quebec, odpowiedzialnego przede wszystkim za produkcję gier muzycznych i tanecznych, w tym Dance on Broadway oraz Michael Jackson: The Experience. Co ciekawe, Francuzi zamkną firmę, a całą jej załogę przeniosą do jednego ze swych wewnętrznych zespołów deweloperskich mieszczących się w Kanadzie.

Assassin’s Creed: Brotherhood

Redakcja serwisu Joystiq dotarła do informacji, z których wynika, że przyszli nabywcy przygodowej gry akcji Assassin’s Creed: Brotherhood będą mogli przebrać Ezio Auditore de Firenze w strój Raidena – jednego z bohaterów marki Metal Gear Solid. Aby uzyskać do niego dostęp będą musieli ukończyć wszystkie wyzwania w nowym trybie wirtualnego treningu. Jak zapewne pamiętacie, podobne rozwiązanie ponad dwa lata temu znalazło zastosowanie w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots firmy Konami. Wówczas jednak to Snake mógł przyodziać uniform Altaira, bohatera pierwszego AC.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Okamiden, Dynasty Warriors Online) 4/11/10 - ilustracja #2

Ignition Entertainment

Firma Ignition Entertainment ma kolejne problemy. Przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się o zawieszeniu prac nad powstającą pięć lat grą akcji WarDevil (autorstwa londyńskiego oddziału, znanego również jako Digi-Guys, który będzie się od teraz zajmować dystrybucję cyfrową i działalnością wydawniczą), a wczoraj wieczorem świat obiegła informacja o zamknięciu amerykańskiego studia mieszczącego się na Florydzie. Pracę straciło podobno 70 osób, które zajmowały się od 2007 roku produkcją gry akcji o tytule Reich.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Kinect Sports

Earth Defense Force: Insect Armageddon

The 3rd Birthday

Pac-Man Championship Edition DX

Bejeweled 3

Bunch of Heroes

Homefront

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Apache: Air Assault - prezentacja gry – wersja PL

Przed seansem #3 - zwiastujemy zwiastuny video magazyn

Farming Simulator 2011 - trailer #1

Mortal Kombat - Scorpion - gameplay

Forza Motorsport 3 - Ultimate Collection

GoldenEye 007 - film startowy

Star Wars: The Old Republic - Imperial Agent

Medal of Honor - Hot Zone

Facepalm - kocia rozgrywka video magazyn

Michał Wiśniewski w Poker Simulator - Gramy!

gry