Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 października 2010, 11:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

GRYOffline.pl 2010 - zapraszamy wszystkich na naszą imprezę!

Zapraszamy wszystkich czytelników i sympatyków GRYOnline.pl na naszą imprezę GRYOffline.pl 2010, który odbędzie się pod koniec października!

Coroczne spotkania czytelników i sympatyków GRYOnline.pl stały się tradycją. Choć w tym roku zmieniamy formułę imprezy, to dalej jest ona doskonałą okazją do poznania nowych osób, spotkania się ze stałymi bywalcami poprzednich Pikników oraz do poznania redakcji serwisów GRYOnline.pl oraz tvgry.pl. Nie zabraknie także innych atrakcji – ale o nich będziemy Was informować w kolejnych wiadomościach.

Tegoroczna impreza nazwana GRYOffline.pl 2010 odbędzie się 30 października (sobota) w klubie Prominent w Krakowie przy ulicy Kamiennej 17. Startujemy o godzinie 15.00.

GRYOffline.pl 2010 - zapraszamy wszystkich na naszą imprezę! - ilustracja #1

Atrakcje

Mamy w zanadrzu kilka niespodzianek, których jeszcze nie możemy ujawnić, na razie zapewniamy:

  • dobrą zabawę w gronie miłośników gier;
  • ogłoszenie planów rozwoju serwisu GRYOnline.pl;
  • stoły bilardowe, kręgielnia, piłkarzyki i rzutki nieodpłatne dla uczestników imprezy;
  • piwo;
  • catering.

Zgłoszenia

GRYOffline.pl 2010 jest imprezą zamkniętą, w godzinach od 15.00 do 19.00 do lokalu będą mogły wejść tylko osoby znajdujące się na liście gości. Jak zdobyć zaproszenie? Bardzo prosto. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: uvi [małpa] gry-online [kropka] pl z tematem GRYOffline.pl 2010. W mailu proszę podać:

  • imię i nazwisko
  • swoją ksywkę z GRYOnline.pl

Uwaga: Impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. W piątek 22 października roześlemy do wszystkich prośbę o potwierdzenie swojego udziału w imprezie.

Serdecznie zapraszamy nie tylko stałych bywalców ale i naszych nowych czytelników!