Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2014, 13:13

autor: Sarge

Wieści ze świata (Project Spark, DriveClub, Titanfall) 9/7/14

Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku DLC do strzelaniny Titanfall, pudełkowym wydaniu Project Spark, fragmentach rozgrywki z gry DriveClub, a także o trybie multiplayer w No Man's Sky. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Twierdza: Krzyżowiec HD

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Twierdza: Krzyżowiec HD. Dzieło zespołu FireFly Studios można aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 2,69 euro (ok. 11 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Project Spark

Na stronie internetowej Xbox Wire ogłoszono, że pudełkowa wersja gry Project Spark na Xboksa One zadebiutuje 10 października bieżącego roku w Europie i trzy dni wcześniej w Stanach Zjednoczonych. Edycja pojawi się w sklepach pod nazwą Project Spark Starter Pack i zaoferuje zawartość, którą w cyfrowej dystrybucji będzie można nabyć za 39,99 dolarów. Produkcja studia Team Dakota zmierza również na PC i Xboksa 360.

Project Spark ukaże się na PC, Xboksie One oraz Xboksie 360 - Wieści ze świata (Project Spark, DriveClub, Titanfall) 9/7/14 - wiadomość - 2014-07-09
Project Spark ukaże się na PC, Xboksie One oraz Xboksie 360

Titanfall

Wczoraj miała miejsce premiera dodatku DLC Frontier’s Edge do gry Titanfall, przynoszącego ze sobą trzy nowe mapy do trybu multiplayer: Wykopaliska, Przystań, Eksport. Cena tego rozszerzenia to 29,90 zł, choć alternatywą jest wykupienie przepustki Season Pass za 79 zł, dającej dostęp do wszystkich planowanych DLC. Titanfall to pierwszoosobowa strzelanina dostępna na PC, Xboksie One oraz Xboksie 360.

Digital Extremes

W sieci pojawił się dokument sugerujący, że firmy Perfect World Entertainment oraz Sumpo Food Holdings przejęły studio Digital Extremes odpowiedzialne m.in. za darmową grę Warframe. Jak dotąd żadna ze stron nie zdecydowała się na oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Perfect World Entertainment to chiński wydawca takich produkcji jak Neverwinter czy War of the Immortals, a Sumpo Food Holdings jest firmą zajmującą się produktami spożywczymi (m.in. kurczaki).

DriveClub

Zespół Evolution Studios po raz pierwszy zaprezentował fragmenty wyścigów w deszczu mających miejsce w grze DriveClub. Kilkunastosekundowe nagrania zostały udostępnione na Facebooku – tutaj i pod tym adresem. DriveClub zadebiutuje 8 października bieżącego roku w Europie wyłącznie na PlayStation 4.

No Man’s Sky

Studio Hello Games planuje wprowadzić tradycyjny tryb multiplayer do gry No Man’s Sky. Dotychczas mówiono tylko o różnego rodzaju opcjach społecznościowych w tym tytule, ale najwyraźniej twórcy zdecydują się również na pewien rodzaj rywalizacji w trakcie rozgrywki. Wszelkie szczegóły na ten temat zostaną ujawnione w przyszłości.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. King’s Bounty: Mroczna Siła
 2. Fortnite
 3. Project Spark
 4. Habitat
 5. Lichdom: Battlemage
 6. Battlefield 4: Zęby smoka
 7. Warmachine: Tactics
 8. Lords of the Fallen

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. A.N.N.E. – trailer
 2. Destiny – zwiastun wersji beta
 3. Borderlands: The Pre-Sequel! – rozgrywka z komentarzem twórców #2
 4. Abyss Odyssey – gameplay
 5. Battleborn – trailer
 6. Fortnite – gameplay
 7. Call of Duty: Advanced Warfare – kulisy produkcji – projektowanie dźwięku