Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2017, 14:44

autor: Góral

Wieści ze świata (Playerunknown's Battlegrounds, The Evil Within 2, Ghost Recon: Wildlands, Ruiner) 22/09/2017

Dziś piszemy o nowych fragmentach rozgrywki z The Evil Within 2 i Ruiner, starcie otwartej bety trybu PvP gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands oraz nowym pojeździe do Playerunknown's Battlegrounds. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Evil Within 2 – nowy gameplay

Wieści ze świata (Playerunknown's Battlegrounds, The Evil Within 2, Ghost Recon: Wildlands, Ruiner) 22/09/2017 - ilustracja #1

W sieci pojawiło się nowe, trwające ponad dwadzieścia minut nagranie z rozgrywką z wyczekiwanego survival horroru The Evil Within 2. Materiał zawiera sporo walki i eksploracji, pokazuje jednego z bossów – krótko pisząc, warto zerknąć, no chyba że sami zamierzacie wszystko odkryć. Premiera produkcji odbędzie się 13 października 2017 roku. Tytuł dostępny będzie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – otwarta beta trybu PvP

Rozpoczęła się otwarta beta trybu PvP gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, która potrwa do 25 września. Zabawa w trybie Ghost War polega na toczeniu pojedynków z udziałem dwóch czteroosobowych drużyn. Składają się one z postaci podzielonych na trzy główne typy – Assault, Marksman oraz Support. Z kolei te są podzielone na dwanaście klas, przy czym w becie mamy dostęp tylko do sześciu z nich oraz pięciu z ośmiu planowanych map.

Oprócz tego deweloper udostępnił kolejną aktualizację produkcji. Dodano w niej m.in. nowy sposób kontrolowania helikoptera. Poza tym od teraz każda z tego typu maszyn zachowuje się inaczej – małe są szybkie i zwrotne, Blackhawki wolne, ale bardziej stabilne itd. Kolejną zmianą związaną ze śmigłowcami jest poprawiona, bardziej realistyczna fizyka oraz ulepszony system zniszczeń. Dodatkowo doczekaliśmy się zmian w HUD-zie oraz poprawek rozmaitych błędów. Szczegółową rozpiskę znajdziecie tutaj.

Ruiner – pierwsze 18 minut rozgrywki

Ruiner, interesująca cyberpunkowa strzelanka typu top-down, doczekała się nowego materiału z rozgrywką. Poniżej znajdziecie pierwsze osiemnaście minut zabawy. W związku z tym zaprezentowano głównie samouczek, ale nie oznacza to, że jest nudno i nieciekawie. Tytuł studia Reikon Games zadebiutuje za kilka dni – 26 września. Produkcja od razu będzie dostępna na wszystkich trzech platformach sprzętowych, czyli konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Playerunknown's Battlegrounds – „Ogórek” jednym z nowych pojazdów

Studio Bluehole pochwaliło się zdjęciem jednego z trzech nadchodzących pojazdów do niesamowicie popularnego Playerunknown's Battlegrounds. To, co widzicie poniżej, przypomina pierwsze modele Volkswagena Transportera T1, znanego też jako „Ogórek”. Nie jest to może dokładna kopia klasyka, ale widać jak na dłoni, czym inspirowali się deweloperzy. O pozostałych dwóch maszynach nie wiemy jeszcze nic.

Wieści ze świata (Playerunknown's Battlegrounds, The Evil Within 2, Ghost Recon: Wildlands, Ruiner) 22/09/2017 - ilustracja #2
Oryginalny „Ogórek” z 1952 roku / Źródło: Wikipedia. - Wieści ze świata (Playerunknown's Battlegrounds, The Evil Within 2, Ghost Recon: Wildlands, Ruiner) 22/09/2017 - wiadomość - 2017-09-22
Oryginalny „Ogórek” z 1952 roku / Źródło: Wikipedia.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: