Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2017, 20:23

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - otwarta beta trybu PvP w przyszłym tygodniu

W dniach 21-25 września Ubisoft pozwoli graczom przetestować tryb PvP w grze Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Otwarta beta ma być dostępna dla wszystkich zainteresowanych i nie będzie wymagać posiadania podstawowej edycji gry.

O testach nowego trybu zabawy dla Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands dowiedzieliśmy się po raz pierwszy w lipcu. Wprowadzony przez Ubisoft nowy wariant zabawy o nazwie Ghost War skupia się na kooperacyjnych drużynowych pojedynkach graczy i zostanie udostępniony tej jesieni bez dodatkowych kosztów wszystkim posiadaczom gry. Otwarta beta, dostępna na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, wystartuje 21 września i trwać będzie do 25 września. Samodzielnego klienta produkcji od 19 września ściągnąć będą mogli wszyscy zainteresowani gracze, nawet ci, którzy nie nabyli Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands.

W trybie Ghost War naprzeciw siebie stają dwie czteroosobowe drużyny graczy. Zabawa będzie skupiała się na współpracy zespołu, a także wykorzystaniu unikalnych zdolności i ekwipunku poszczególnych klas postaci, które przypisane zostały do trzech podstawowych ról (Assault, Marksman oraz Support). Pojedynki toczyć będą się na dużych i otwartych mapach, przystosowanych do walki wieloosobowej. W becie znajdziemy w sumie sześć spośród dwunastu planowych klas bojowych. Walczyć będziemy natomiast w sumie na pięciu planszach. W ostatecznej wersji trybu znajdą się jeszcze trzy dodatkowe lokacje.

  1. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - kompendium wiedzy
  2. Recenzja gry Ghost Recon: Wildlands - kooperacja ponad wszystko
  3. Oficjalna strona gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands