Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2017, 10:16

autor: Adrian Werner

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - otwarta beta trybu PvP już wkrótce, pełna wersja jesienią

Firma Ubisoft poinformowała, że jesienią gra Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands otrzyma tryb PvP w formie darmowej aktualizacji. Natomiast przed końcem tego lata ruszą otwarte beta testy.

Wydane w marcu tego roku Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands okazało się wielkim sukcesem dla firmy Ubisoft. Jednym z głównych tego powodów był bardzo udany tryb kooperacyjny. Do tej pory był to jednak jedyny typ rozgrywek wieloosobowych, jakie oferowała ta produkcja. To jednak wkrótce ulegnie zmianie, gdyż autorzy zamierzają umożliwić graczom bezpośrednią rywalizację w potyczkach PvP. Tryb otrzymał nazwę Ghost War i udostępniony zostanie w formie darmowej aktualizacji. Jeszcze tego lata ruszą otwarte beta testy, które odbędą się na wszystkich platformach sprzętowych, na których ukazała się gra. Natomiast patch z pełną wersją trybu zadebiutuje jesienią tego roku.

Tworząc tryb PvP autorzy postanowili pozostać wierni stylowi rozgrywki z podstawowej wersji gry, więc nacisk i tak zostanie położony na współpracę z kolegami z zespołu. W Ghost War dwie czteroosobowe drużyny zmierzą się w potyczkach typu deathmatch na dużych otwartych mapach.

TOM CLANCY’S GHOT RECON: WILDLANDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: strzelanka
  4. Platformy: PC, PS4, XONE
  5. Model biznesowy: 7 marca 2017 r.

Gracze będą mogli wybierać między kilkoma różnymi klasami, a potem dodatkowo je modyfikować za pomocą perków. Tryb PvP zaoferuje także nowe mechanizmy rozgrywki oraz kilka map zlokalizowanych na terenach Bolowii.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands ukazało się 7 marca tego roku na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra dostała dobra, choć nie rewelacyjne oceny, ale nie przeszkodziło jej to w staniu się najlepiej zarabiającą produkcją tego roku na rynku amerykańskim.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - kompendium wiedzy