Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2017, 19:55

autor: godrikus

Nowy materiał z Red Dead Redemption 2 w przyszłym tygodniu

Jak wynika z enigmatycznej informacji na twitterowym koncie Rockstara, w przyszłym tygodniu doczekamy się nowego materiału z nadchodzącego Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji 2018 roku. - Nowy materiał z Red Dead Redemption 2 w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2017-09-25
Red Dead Redemption 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji 2018 roku.

Na twitterowym koncie studia Rockstar Games pojawiła się zajawka czegoś związanego z Red Dead Redemption 2. W czwartek 28 września, o godzinie 17:00 naszego czasu wszystko ma być już jasne. Można podejrzewać, że prawdopodobnie twórcy na całego ruszą z kampanią marketingową nadchodzącej kowbojskiej produkcji – możemy się więc spodziewać dłuższego zwiastuna bądź bardziej szczegółowych informacji o fabule i rozgrywce niż to, co otrzymaliśmy do tej pory. W zwyczaju firmy Rockstar jest wypowiadać się o nadchodzących tytułach dopiero, gdy nabiorą one konkretnych kształtów. Pierwotnie premiera miała się odbyć jesienią tego roku, lecz została przeniesiona na początek kolejnego (ostatnio otrzymaliśmy też informację, że nie odbędzie się ona wcześniej niż w kwietniu). Z pewnością jednak gra jest już coraz bliżej końca produkcji, więc Rockstar przygotowuje „marketingowe działa”, by powtórzyć sukces Grand Theft Auto V.

Tej stylistyki nie można było przypisać do żadnej innej gry. - Nowy materiał z Red Dead Redemption 2 w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2017-09-25
Tej stylistyki nie można było przypisać do żadnej innej gry.

Red Dead Redemption 2 ma być trzecią już odsłoną cyklu Red Dead (po mniej znanym Red Dead Revolver i popularnym Red Dead Redemption), rozgrywającego się w westernowych klimatach. Podobnie jak w serii GTA, w tych produkcjach także byliśmy wplątywani w gangsterskie intrygi i swobodnie podróżowaliśmy po otwartym świecie, jednak świecie zgoła odmiennym - bo u progu XX wieku, gdzie głównymi środkami transportu były konie, pociągi i pierwsze automobile. Druga część tej westernowej marki – Red Dead Redemption wydane na PlayStation 3 i Xboksa 360 jest powszechnie uważane za jedną z najlepszych gier w historii, łączącą świetne mechaniki rozgrywki z wciągającą i emocjonalnie angażującą fabułą.

Poniżej możecie jeszcze raz zobaczyć krótki zwiastun gry sprzed niemal roku:

Przypominamy, że więcej o Red Dead Redemption 2 najprawdopodobniej dowiemy się już za sześć dni – 28 września, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2