Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2016, 17:18

autor: Góral

Red Dead Redemption 2 na pierwszym zwiastunie

Firma Rockstar Games opublikowała pierwszy, krótki i niestety niewiele mówiący zwiastun Red Dead Redemption 2. Produkcja ukaże się jesienią 2017 roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Ostatnio doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi gry Red Dead Redemption 2 na konsole Xbox One i PlayStation 4. Zgodnie ze złożoną wtedy obietnicą, przed chwilą opublikowano pierwszy zwiastun produkcji. Niestety jest on bardzo krótki i nie mówi zbyt wiele, ale w przypadku projektów firmy Rockstar Games można obstawiać w ciemno, że będzie co najmniej bardzo dobrze. Przypominamy jeszcze, że tytuł ukaże się jesienią 2017 roku i oprócz trybu fabularnego, zaoferuje także multiplayer, a właściwie to „zupełnie nowe wieloosobowe doświadczenie”. Na temat kampanii póki co równie mało wiadomo. Grafika promocyjna produkcji sugeruje, że ważną rolę odegra w niej siedmiu bohaterów (czyżby nawiązanie do Siedmiu wspaniałych?) i to w sumie tyle. Czekamy zatem na dalsze konkrety, a teraz czas przejść do dania głównego.

Ostatnia aktualizacja: 2016-10-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2