Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2014, 11:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Next Car Game, World of Warcraft, Titanfall) 16/1/14

Dziś piszemy m.in. o udostępnieniu wczesnej wersji gry Next Car Game na Steamie, darmowej migracji postaci w World of Warcraft, a także o limitowanej edycji kontrolera do Xboksa One. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Kinetic Void

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Kinetic Void. Dzieło zespołu Badland Studios możecie aktualnie nabyć 60% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 7,59 euro (ok. 29 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Next Car Game

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam w ramach programu „Gry z wczesnym dostępem” pojawiły się wyścigi Next Car Game. Produkcja studia Bugbear do 29 stycznia będzie dostępna z 8% zniżką za 22,19 euro (ok. 92 zł). Twórcy zastrzegają, że gra znajduje się jeszcze na bardzo wczesnym etapie developingu i zawiera sporo błędów, które będą z czasem poprawiane.

Next Car Game to wyścigi od twórców serii FlatOut

Steam Machine

Na imprezie Steam Dev Days ujawniono, że firma AlienWare wyda swój komputer Steam Machine we wrześniu bieżącego roku. Sprzęt po raz pierwszy został zaprezentowany na targach CES 2014. Ma on charakteryzować się niewielkimi rozmiarami, a możliwości sprzętowe pozwolą na uruchamianie większości pecetowych gier w rozdzielczości 1080p.

SteamVR

Firma Valve rozpoczęła beta testy trybu SteamVR, przeznaczonego na razie tylko dla nielicznych posiadaczy deweloperskiego zestawu Oculus Rift. W tej chwili Steam oferuje czternaście gier ze wsparciem dla wirtualnej rzeczywistości – w tym m.in. Team Fortress 2, Surgeon Simulator 2013, The Orange Box, Slender: The Arrival czy Lunar Flight. Instrukcja uruchomienia bety SteamVR jest dostępna pod tym adresem.

Titanfall / Xbox One

Firma Microsoft ogłosiła, że w okolicach marcowej premiery strzelaniny Titanfall na rynku pojawi się limitowana edycja pada do Xboksa One, inspirowana najnowszą produkcją studia Respawn Entertainment. Kontroler w pełnej okazałości możecie oglądać na poniższym zdjęciu. Pad będzie sprzedawany wyłącznie przez brytyjski sklep GAME. Cena nie jest jeszcze znana.

Tak prezentuje się limitowana edycja kontrolera do Xboksa One

World of Warcraft

W tym tygodniu firma Blizzard Entertainment umożliwi darmowe przeniesienie postaci w grze World of Warcraft z jednego świata do drugiego. Jest to ukłon w stronę graczy znajdujących się na zaludnionych serwerach, gdzie często dochodzi do długiego oczekiwania w kolejce osób logujących się. Darmowa migracja postaci będzie dostępna przez tydzień od uruchomienia tej opcji.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. NES Remix
 2. King Oddball
 3. Next Car Game
 4. Spice Road
 5. Silence: The Whispered World 2
 6. Assassin’s Creed: Liberation HD
 7. Killzone: Shadow Fall
 8. J-Stars Victory Vs
 9. Men of War: Assault Squad 2
 10. Spate
 11. Rocksmith 2014
 12. Estranged: Act I

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Clockwork Empires - trailer