Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2012, 12:20

autor: Sarge

Wieści ze świata (Legend of Grimrock, Darksiders II) 13/9/12

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Darksiders II, beta testach edytora poziomów w Legend of Grimrock, a także rozszerzeniu Ghost Recon Online. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Rag Doll Kung Fu

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Rag Doll Kung Fu. Dzieło Marka Healeya możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 2,49 euro (ok. 10 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Darksiders II

Serwis IGN opublikował film przedstawiający nadchodzący dodatek DLC Argul’s Tomb do gry Darksiders II. Rozszerzenie wprowadzi dwa nowe dungeony pełne zagadek, przeciwników, sekretów i legendarnych przedmiotów. Gracze będą mogli nawet wziąć udział w sekcji inspirowanej gatunkiem strzelanin „na szynach”. DLC będzie dostępne za darmo dla posiadaczy Limitowanej Edycji gry, a nadchodząca wersja na Wii U będzie od razu wyposażona w dodatkową zawartość. Cena rozszerzenia dla pozostałych osób oraz jego dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Tom Clancy’s Ghost Recon Online

Od wczoraj fani gry Tom Clancy’s Ghost Recon Online mogą ściągać pierwsze rozszerzenie o nazwie Arctic Pack. W jego skład wchodzi mapa o zimowej tematyce (Tomsk-9), sześć broni, nowe elementy uzbrojenia oraz kamuflaże pozwalające lepiej wtopić się w otoczenie. Warto dodać, że wspomniane wyposażenie trzeba najpierw zakupić za wirtualną walutę (Requisition Points) lub specjalne monety (Ghost Coins) do nabycia za prawdziwe pieniądze.

UPlay

Stephanie Perotti z firmy Ubisoft zdradziła w wywiadzie dla serwisu MCV, że francuski koncern planuje wprowadzić na platformę cyfrową UPlay gry od innych deweloperów. W tej chwili użytkownicy UPlay mogą kupować jedynie elektroniczne wersje produkcji od Ubisoftu, ale wkrótce powinno się to zmienić. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie zostanie nawiązana współpraca z innymi studiami deweloperskimi.

Legend of Grimrock

Studio Almost Human ogłosiło rozpoczęcie beta testów specjalnego edytora dungeonów do gry Legend of Grimrock. Chcąc wziąć w nich udział, trzeba posiadać pełną wersję Legend of Grimrock w serwisie Steam. Po zakończeniu beta testów, Dungeon Editor zostanie udostępniony także osobom, które zakupiły grę na innych platformach cyfrowej dystrybucji.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: