Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2009, 13:59

Wieści ze świata (L.A. Noire, Need for Speed Shift, Left 4 Dead) 29/09/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapowiedź ujawnienia szczegółów na temat L.A. Noire, cena Lucidity, plotki o zwolnieniach w Square Enix, problemy z Halo 3: ODST, data premiery dema Need for Speed Shift na Xboksa 360 i PlayStation 3, premiera DLC do Left 4 Dead i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapowiedź ujawnienia szczegółów na temat L.A. Noire, cena Lucidity, plotki o zwolnieniach w Square Enix, problemy z Halo 3: ODST, data premiery dema Need for Speed Shift na Xboksa 360 i PlayStation 3, premiera DLC do Left 4 Dead i inne. Zapraszamy do lektury.

Star Trek Online

Trzeci sezon Star Trek: The Original Series w formacie Blu-ray trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych w grudniu bieżącego roku. Okazuje się, że osoby, które zdecydują się na jego zakup znajdą w pudełku nie tylko płytę z ostatnimi odcinkami oryginalnej serii kultowego serialu, ale także kod uprawniający do zdobycia kostiumu Admirała w grze MMOcRPG Star Trek Online. Dzieło firmy Cryptic zostanie wydane w marcu 2010 roku na PC i Xboksa 360.

L.A. Noire

Przedstawiciele firmy Rockstar Games poinformowali, że gra L.A. Noire na PlayStation 3 ma się dobrze – deweloping postępuje i już niedługo powinniśmy uzyskać dostęp do nowych informacji na jej temat. Być może potwierdzone zostaną również plotki na temat wydania gry na inne platformy, w domyśle PC i Xboksa 360.

Lucidity

Lucidity – najnowsza produkcja firmy LucasArts stanowiąca połączenie gry logicznej i platformówki – zostanie wydana w środę, 7 października na Xboksa 360 (Xbox Live Arcade) i PC (serwisy dystrybucji cyfrowej). Cena przygód Sofi ustalona została na poziomie odpowiednio 800 punktów MS i 9,99 dolarów. W grze będziemy udzielać pomocy bohaterce przemierzającej we śnie różne baśniowe, choć nie tylko, krainy.

Wieści ze świata (L.A. Noire, Need for Speed Shift, Left 4 Dead) 29/09/09 - ilustracja #1

Square Enix

Serwis Kotaku donosi, że szefostwo Square Enix przygotowuje się do zwolnienia 200-300 pracowników zatrudnionych w japońskim oddziale firmy. W chwili obecnej nie znamy szczegółów sprawy.

Xbox Live Arcade

Już jutro w ofercie Xbox Live Arcade pojawią się kolejny trzy nowe produkcje. Będą to gra logiczna Bust a Move, quizowe Football Genius: The Ultimate Quiz oraz turowa strategia wojenna Military Madness. Wszystkie pozycje będzie można nabyć za równowartość 800 punktów MS.

Halo 3: ODST

Niektórzy użytkownicy Xboksa 360 odnotowali problemy z Halo 3: ODST. Z powodu błędów z odczytywaniem płyty z grą przez konsolę nie są oni w stanie ukończyć głównej kampanii. Microsoft po okresie bezczynności zdecydował się wreszcie zabrać głos. Przedstawiciele firmy oznajmili, że przyglądają się sprawie i wszystko wskazuje na to, że jest to problem o niewielkim zasięgu. Na forum studia Bungie wątek założony przez pokrzywdzonych liczy już ponad 60 stron.

Need for Speed Shift

Firma Electronic Arts poinformowała, że w czwartek w ramach PlayStation Network i Xbox Live opublikowana zostanie wersja demonstracyjna gry wyścigowej Need for Speed Shift. Przetestujemy w niej następujące samochody: BMW M3 (E46), Dodge Viper SRT10, Lotus Elise 111R, Nissan GT-R oraz Pagani Zonda F (do odblokowania).

Wieści ze świata (L.A. Noire, Need for Speed Shift, Left 4 Dead) 29/09/09 - ilustracja #2

Left 4 Dead

Valve opublikowało w ramach Xbox Live dodatek DLC Crash Course do strzelaniny Left 4 Dead. W jego skład wchodzi przede wszystkim nowa kampania, składająca się z dwóch nowych rozdziałów (można je ukończyć także w trybach kooperacji, Versus i Survival). Cena rozszerzenia została ustalona na poziomie 560 punktów MS. Niedługo powinno dojść do premiery wersji PC.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Grand Theft Auto IV

Batman: Arkham Asylum

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w FIFA 10 na PS3 Gramy!

Final Fantasy XIII - TGS 09

FIFA 10

Dynasty Warriors: Strikeforce

Dead Space Extraction

Warhammer 40,000: Dawn of War II – Chaos Rising

Risen

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry