Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2012, 12:50

autor: Sarge

Wieści ze świata (Guild Wars 2, Battlefield 3) 22/10/12

Dziś piszemy m.in. o evencie Shadow of the Mad King w grze Guild Wars 2, a także nadchodzącym patchu do strzelaniny Battlefield 3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Waves

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Waves. Dzieło studia Squid In A Box możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 2,49 euro (ok. 10 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Guild Wars 2

Od dzisiaj posiadacze gry Guild Wars 2 mogą wziąć udział w wydarzeniu Shadow of the Mad King, które potrwa do 31 października. W tym czasie Tyria zmieni się nie do poznania, zyskując dekoracje nawiązujące do Halloween. Dla graczy przygotowane zostaną różne mini gierki i specjalne atrakcje. Event będzie przebiegać w czterech etapach, a szczegóły na ich temat będą na bieżąco ujawniane na oficjalnej stronie internetowej.

Battlefield 3

Mikael Kalms ze studia EA DICE ogłosił na forum MordorHQ, że najbliższy patch do gry Battlefield 3 wprowadzi możliwość wyłączenia opcji gradacji kolorów. Po wprowadzeniu odpowiedniej komendy w konsoli poleceń ujrzymy oprawę graficzną w bardziej żywych barwach. Rozwiązanie będzie miało swoje minusy, bo zastosowanie nowych kolorów może sprawić, że np. noktowizor nie będzie działał poprawnie, a obraz widziany przez to urządzenie będzie zwyczajnie brzydki. Poza tym wyłączenie gradacji kolorów nie wpłynie w żaden sposób na rozgrywkę.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: