Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2012, 08:38

autor: Góral

Guild Wars 2 – za kilka dni Tyria zmieni wystrój z okazji Halloween

ArenaNet, deweloper gry Guild Wars 2, ujawnił, że począwszy od 22 października przez kilka następnych dni, Tyria przejdzie sporą transformację. Zmieni się wystrój świata, dojdą specjalne mini gierki, a wszystko to z okazji zbliżającego się Halloween.

Halloween to zwyczaj kojarzony głównie z USA, chociaż cieszy się sporą popularnością także w innych krajach. Obchodzi się go w nocy 31 października, dzień przed naszymi obrządkami Wszystkich Świętych. Dzieciaki, nie zdające sobie sprawy z poważnych konsekwencji, przebierają się za różne potwory, chodzą po domach i dostają słodycze, młodzież bawi się na stylizowanych imprezach, a dorośli pewnie siedzą i oglądają kultowy film z 1978 roku – Halloween. Co robią gracze? Zapewne to, co cała reszta, a dodatkowo w tym roku postraszą się również w grze Guild Wars 2.

Guild Wars 2 – za kilka dni Tyria zmieni wystrój z okazji Halloween - ilustracja #1
Złowrogi księżyc jest gorszy, niż klauni.

ArenaNet, deweloper gry, poinformował, że w dniach 22 - 31 października tytuł opanują halloweenowe klimaty. Wydarzenie przebiegać będzie w czterech etapach, jednak nie ujawniono dokładnego rozkładu jazdy. Pewnym jest, że Tyria zmieni się nie do poznania, zyskując specjalne dekoracje. Twórcy zatroszczą się także o różne mini gierki i specjalne wydarzenia. Wszystko to ukaże się w formie patcha, który nosi nazwę Shadow of the Mad King.

Wszystko, co zostało napisane powyżej, dostępne będzie jedynie przez kilka dni, jednak łatka wprowadzi także sporo innych zmian, które zostaną z graczami na stałe. Pisaliśmy o nich szerzej kilka dni temu. Z tych ważniejszych rzeczy warto wymienić system płatnych zawodów, modyfikowalne areny, nowych bossów i kolejne lochy.

Guild Wars 2 – za kilka dni Tyria zmieni wystrój z okazji Halloween - ilustracja #2

Guild Wars 2 jest dostępne w polskich sklepach na terenie całego kraju od 28 sierpnia bieżącego roku. Cenę sugerowaną ustalono na 199,99 zł. Gra dostępna jest w angielskiej wersji językowej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Guild Wars 2

Guild Wars 2