Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2013, 12:10

autor: Sarge

Wieści ze świata (Fez, Infinite Crisis, Deadscape) 2/5/13

Dziś piszemy m.in. o premierze pecetowej wersji Fez, zamkniętych beta testach gry Infinite Crisis, znaku towarowym Deadscape, a także nowym projekcie studia Monolith Productions. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

3DMark

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto benchmark 3DMark. Program studia Futuremark możecie aktualnie nabyć 50% taniej. 3DMark kosztuje 12,49 euro (ok. 52 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Deadscape

Studio Petroglyph (Star Wars: Empire At War, Universe at War: Earth Assault) zarejestrowało w Amerykańskim Urzędzie Patentowym znak towarowy Deadscape. Z jego opisu można wywnioskować, że będzie to gra wideo, jednak deweloper do tej pory nie zapowiedział takiego tytułu. Ostatnia produkcja studia Petroglyph – Victory – została anulowana na Kickstarterze, choć projekt nadal istnieje, gdyż wydawcy wyrazili zainteresowanie tym tytułem.

Fez

Wczoraj w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam zadebiutowała wysoko oceniana gra niezależna Fez, która od kwietnia ubiegłego roku jest dostępna także na Xbox Live. Produkcję autorstwa Phila Fisha i jego studia Polytron można zakupić w cenie 9,99 euro (ok. 41 zł). W serwisie gry-online.pl wersja na Xboksa 360 otrzymała bardzo wysoką ocenę 9.5 w skali dziesięciostopniowej.

Fez to jedna z najlepiej ocenianych gier niezależnych ostatnich lat - Wieści ze świata (Fez, Infinite Crisis, Deadscape) 2/5/13 - wiadomość - 2013-05-02
Fez to jedna z najlepiej ocenianych gier niezależnych ostatnich lat

Monolith Productions

Studio Monolith Productions (F.E.A.R., Condemned: Criminal Origins) najwyraźniej pracuje nad przygodową grą akcji z otwartym światem do eksploracji. Wskazują na to ogłoszenia o pracę dla starszego producenta oraz starszego projektanta misji. Z opisu tych stanowisk wynika także, że tajemniczy projekt ukaże się równocześnie na konsolach obecnej i następnej generacji. Deweloper do tej pory nie skomentował tych doniesień.

Infinite Crisis

Studio Turbine ogłosiło, że 8 maja rozpoczną się zamknięte beta testy gry Infinite Crisis. Zostaną do nich zaproszone wybrane osoby, które zgłosiły swoją chęć udziału, rejestrując się na oficjalnej stronie internetowej (cały czas można to zrobić). Infinite Crisis to gra osadzona w uniwersum DC Comics, reprezentująca coraz bardziej popularny gatunek MOBA.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: