Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2015, 20:15

autor: Renox

Infinite Crisis – 14 sierpnia nastąpi zamknięcie serwerów gry

Studio Turbine Enterteinment ogłosiło, że 14 sierpnia zamknięte zostaną serwery gry Infinite Crisis – produkcji z gatunku MOBA w uniwersum świata DC Multiverse. Przez najbliższe dni gra dostępna będzie całkowicie za darmo, a poszkodowani klienci mogą liczyć na zwrot wydanych pieniędzy.

Serwery Infinite Crisis wyłączone zostaną 14 sierpnia. - Infinite Crisis – 14 sierpnia nastąpi zamknięcie serwerów gry - wiadomość - 2015-06-02
Serwery Infinite Crisis wyłączone zostaną 14 sierpnia.
W skrócie o Infinite Crisis:
  • Producent: Turbine Enterteinment
  • Wydawca: Warner Bros.
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Data premiery: 26 marca 2015
  • Gatunek: MOBA
  • Zamknięcie serwerów gry: 14 sierpnia 2015

Infinite Crisis to reprezentant gatunku MOBA, wykorzystujący licencje DC Comics. Produkcja zadebiutowała w serwisie Steam stosunkowo niedawno, bo 26 marca, natomiast poprzedni rok stał pod znakiem różnego rodzaju przedpremierowych testów. Niestety wygląda na to, że krótki żywot tego tytułu już wkrótce dobiegnie końca. Studio Turbine Enterteinment oficjalnie poinformowało, że 14 sierpnia zamknie serwery obsługujące rozgrywkę w Infinite Crisis. Do tego momentu produkcja dostępna będzie dla wszystkich zainteresowanych całkowicie za darmo.

”To była bardzo trudna decyzja. W imieniu całego zespołu Infinite Crisis chcemy podziękować wam wszystkim za wsparcie przy tworzeniu jednej z najlepszych społeczności graczy” – przyznają w oświadczeniu deweloperzy.

Co istotne, osoby, które wydały pieniądze na omawianą produkcję (zarówno w przypadku zakupu The Starter Pack jak i The Elite Pack), mogą liczyć na otrzymanie zwrotu zainwestowanych środków – szczegóły na ten temat znaleźć można na odpowiedniej podstronie w serwisie Steam.

Infinite Crisis – 14 sierpnia nastąpi zamknięcie serwerów gry - ilustracja #3

Rozgrywka Infinite Crisis opiera się na standardowej dla tego gatunku mechanice – mianowicie na walce dwóch drużyn, w skład których w tym przypadku wchodzą znani bohaterowie, tacy jak Batman, Zielona Latarnia, Catwoman, Joker czy Flash. Zabawa urozmaicona jest losowymi zdarzeniami zmieniającymi zarówno wygląd mapy jak i obraną taktykę, a każda rozegrana potyczka wpływa na nasze miejsce w światowym rankingu.