Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Infinite Crisis (PC)

Infinite Crisis PC

Infinite Crisis to gra z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) z bohaterami komiksowego uniwersum DC Multiverse w rolach głównych. Tytuł wyprodukowany został przez studio Turbine Entertainment, które w swoim dorobku ma m.in. The Lord of the Rings Online.

Strategiczne | MOBA | DC Comics | superbohaterowie | multiplayer | crossover | kooperacja

Gra przestała działać 14 sierpnia 2015

PC Windows
Okładka Infinite Crisis (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26marca2015

Steam

26marca2015

premiera światowa

Gra Infinite Crisis przestała działać

14sierpnia2015

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aktualizacja: 14 sierpnia 2015 roku serwery gry zostały wyłączone przez wydawcę.

Infinite Crisis to produkcja studia Turbine Entertainment (The Lord of the Rings Online, Asheron's Call). Gra wykorzystuje licencje DC Comics, dzięki czemu grywalnymi postaciami są znani i lubiani superbohaterowie.

Historia rozgrywa się w uniwersum DC Multiverse, które składa się z wielu planet, zamieszkiwanych przez różne wcielenia kultowych postaci. Przykładowo, na planecie Prime (Ziemia-0) mieszkają standardowi bohaterowie znani wszystkim z kart komiksów firmy DC Comics. Na Nightmare (Ziemia-43), opanowanej przez ciemność, również żyją kultowi herosi, jednak część z nich przeistoczyła się w mordercze istoty. Z kolei Mecha (Ziemia-44) zamieszkiwana jest przez mechanicznych superbohaterów, stworzonych przez Justice Consortium. Istnieje jeszcze kilka takich planet, w tym: Gaslight, Atomic i Arcane.

Rozgrywka w Infinite Crisis, podobnie jak w innych przedstawicielach gatunku MOBA (np. League of Legends), opiera się na starciach dwóch drużyn, złożonych z kilku graczy. Zabawa dodatkowo urozmaicana jest przez losowe zdarzenia, zazwyczaj mające postać kataklizmów. Zmieniają one nie tylko wygląd mapy, ale także wpływają na taktykę, zmuszając oba składy do obrania nowej strategii. Każda walka wpływa na miejsce zajmowane w światowych rankingach.

Produkcja pozwala wcielić się między innymi w: Batmana, Flasha, Catwoman, Jokera, Poison Ivy, Wonder Woman, Doomsday i wielu innych. Dysponują oni różnymi mocami, jednak charakteryzuje ich jedno – ogromna siła. Normalnym widokiem jest więc rzucanie samochodami czy przyciąganie przelatujących koło planety meteorytów.

Oprawę graficzną oparto na kreskówkowym stylu, a akcje obserwujemy z kamery umieszczonej nad polem walki, którą można jednak ustawiać sobie ręcznie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 55 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.4 / 10 na podstawie 91 głosów czytelników.

Gry podobne do Infinite Crisis

Klasyfikacja PEGI Infinite Crisis

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Infinite Crisis

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Intel Core i3 3.1 GHz
  • 6 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 440/Radeon HD 7670 lub lepsza
  • 2 GB
  • Windows Vista/7
Infinite Crisis – 14 sierpnia nastąpi zamknięcie serwerów gry
Infinite Crisis – 14 sierpnia nastąpi zamknięcie serwerów gry

wiadomość2 czerwca 2015

Studio Turbine Enterteinment ogłosiło, że 14 sierpnia zamknięte zostaną serwery gry Infinite Crisis – produkcji z gatunku MOBA w uniwersum świata DC Multiverse. Przez najbliższe dni gra dostępna będzie całkowicie za darmo, a poszkodowani klienci mogą liczyć na zwrot wydanych pieniędzy.

Infinite Crisis dostępne w dziale Darmowych Gier
Infinite Crisis dostępne w dziale Darmowych Gier

wiadomość10 kwietnia 2014

Zapraszamy do działu Darmowych Gier w celu sprawdzenia Infinite Crisis, nowej MOBA Free To Play. Do 15 kwietnia można sprawdzić za darmo wszystkich występujących w grze bohaterów.

Infinite Crisis - ruszyła otwarta beta gry MOBA z superbohaterami DC Comics
Infinite Crisis - ruszyła otwarta beta gry MOBA z superbohaterami DC Comics

wiadomość15 marca 2014

Ruszyła otwarta beta Infinite Crisis, czyli gry MOBA, w której możemy pokierować postaciami z uniwersum DC Comics, takimi jak Batman, Superman czy Wonder Woman.

Infinite Crisis - MOBA z superbohaterami DC Comics już niedługo w fazie otwartej bety
Infinite Crisis - MOBA z superbohaterami DC Comics już niedługo w fazie otwartej bety

wiadomość27 lutego 2014

Studio Turbine Entertainment i firma Warner Bros., wydawca gry, poinformowały, że Infinite Crisis, reprezentant gatunku MOBA, wejdzie w fazę otwartej bety już w połowie marca bieżącego roku. W grze będziemy mogli przebierać w superbohaterach. Ponadto udostępniono nowe materiały wideo, w których została przedstawiona kolejna trójka postaci.

Wieści ze świata (Fez, Infinite Crisis, Deadscape) 2/5/13
Wieści ze świata (Fez, Infinite Crisis, Deadscape) 2/5/13

wiadomość2 maja 2013

Dziś piszemy m.in. o premierze pecetowej wersji Fez, zamkniętych beta testach gry Infinite Crisis, znaku towarowym Deadscape, a także nowym projekcie studia Monolith Productions. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.