Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2014, 20:35

autor: Adrian Werner

Infinite Crisis - ruszyła otwarta beta gry MOBA z superbohaterami DC Comics

Ruszyła otwarta beta Infinite Crisis, czyli gry MOBA, w której możemy pokierować postaciami z uniwersum DC Comics, takimi jak Batman, Superman czy Wonder Woman.

Fani pełnego superbohaterów uniwersum DC Comics mają powody do zadowolenia. Oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami gra MOBA Infinite Crisis zakończyła etap zamkniętych testów i weszła w fazę otwartej bety. Aby uczcić ten to wydarzenie, do galerii grywalnych postaci dołączyli Aquaman, Green Arrow oraz Mecha-Superman. Ponadto twórcy, czyli ludzie ze studia Turbine, wypuścili nowy prerenderowany zwiastun. Obecnie tytuł powstaje wyłącznie z myślą o pecetach. Aby wciąć udział w zabawie wystarczy udać się na oficjalną stronę, zarejestrować konto i pobrać klienta.

Obecnie w grze możemy znaleźć 27 postaci. Są wśród nich zarówno superbohaterowie, tacy jak Green Lantern czy kilka wersji Batmana, jak również złoczyńcy pokroju Jokera, Doomsdaya czy Poison Ivy. Twórcy mają oczywiście w planach regularne dodawanie nowych postaci z bogatego uniwersum DC Comics.

Zamknięte testy trwały ponad dziewięć miesięcy, więc pomimo statusu bety, na obecnym etapie, Infinite Crisis oferuje już wysoki poziom dopracowania technicznego oraz dobre zbalansowanie rozgrywki i bohaterów. Premiera ostatecznej wersji na nastąpić jeszcze w tym roku, ale na razie nie podano konkretnej daty, gdyż zależy ona głównie od przebiegu testów.

  1. Infinite Crisis- oficjalna strona gry