Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2013, 18:07

autor: Góral

Infinite Crisis - powstaje MOBA osadzona w uniwersum DC Comics

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziała nową produkcję autorów The Lord of the Rings Online - studia Turbine. Infinite Crisis reprezentować będzie gatunek MOBA, w którym wcielimy się w postacie z uniwersum DC Comics. Premiera nastąpi jeszcze w tym roku na komputerach PC.

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziała dzisiaj nową grę z gatunku MOBA - Infinite Crisis. W produkcji wystąpią bohaterowie ze stajni DC Comics. Tytuł oparty będzie na modelu biznesowym free-to-play i ukaże się na komputerach PC jeszcze w tym roku.

W Infinite Crisis zobaczymy różne wcielenia znanych herosów. - Infinite Crisis - powstaje MOBA osadzona w uniwersum DC Comics - wiadomość - 2013-03-25
W Infinite Crisis zobaczymy różne wcielenia znanych herosów.

Za grę odpowiada studio Turbine, znane chociażby z The Lord of the Rings Online. Akcja rozgrywać będzie się w świecie DC Multiverse, ujrzymy więc takie postacie jak: Joker, Green Lantern, Catwoman czy Flash. Większość z nich posiadać będzie kilka wcieleń, np. pogramy mrocznym Batmanem, który bardziej przypomina wampira i jego zwykłym odpowiednikiem.

Twórcy obiecują dostarczyć produkt mieszający w sobie wartką akcję z ciekawą linią fabularną, zniszczalnym środowiskiem i różnymi kataklizmami. Wszystko to podane w ramach gatunku MOBA z niecodziennymi wcieleniami znanych i lubianych bohaterów. Infinite Crisis dostępne będzie za darmo, jednak deweloper skorzysta z systemu mikropłatności. Rozpoczęto już zapisy do beta testów. Możecie się do nich zgłosić na oficjalnej stronie gry.

Infinite Crisis - gra MOBA z postaciami z uniwersum DC Comics. - Infinite Crisis - powstaje MOBA osadzona w uniwersum DC Comics - wiadomość - 2013-03-25
Infinite Crisis - gra MOBA z postaciami z uniwersum DC Comics.

Turbine to założone w 1994 roku studio, które większość osób kojarzy z gry The Lord of the Rings Online. Deweloper pod obecną nazwą funkcjonuje od 2005 roku. Wcześniej znany był jako CyberSpace czy Second Nature. W kwietniu 2010 roku firma została wykupiona przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Infinite Crisis będzie pierwszą od 6 lat produkcją studia, która nie ma nic wspólnego z marką Władca Pierścieni.