Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2014, 16:40

autor: Maciej Jałowiec

Infinite Crisis dostępne w dziale Darmowych Gier

Zapraszamy do działu Darmowych Gier w celu sprawdzenia Infinite Crisis, nowej MOBA Free To Play. Do 15 kwietnia można sprawdzić za darmo wszystkich występujących w grze bohaterów.

Infinite Crisis dostępne w dziale Darmowych Gier - ilustracja #1

Infinite Crisis, reprezentant gatunku MOBA, jest najnowszą propozycją w dziale Darmowych Gier na GRYOnline.pl. Gorąco zachęcamy do samodzielnego sprawdzenia, co oferuje ten tytuł Free To Play, tym bardziej że wykorzystuje on licencje DC Comics. Oznacza to, że w rozgrywce przywodzącej na myśl tytuły pokroju League of Legends starcia toczą ze sobą tacy bohaterowie jak Batman, Wonder Woman, Flash, Poison Ivy, i inni. Co więcej, postaci występują w różnych odmianach, np. jako potwory lub cyborgi. Zabawa w Infinite Crisis oparta jest na starciach dwóch drużyn składających się z kilku graczy. Tak jak w innych grach z gatunku MOBA, zadanie polega na zniszczeniu wrogiej bazy i jednoczesnym bronieniu własnej. Do celu wiedzie kilka dróg, zaś pomiędzy nimi umieszczono neutralne potwory, które po pokonaniu dają dodatkową wirtualną walutę.

Szczególnie warto przetestować Infinite Crisis właśnie teraz, gdyż twórcy gry z okazji imprezy PAX East udostępnili wszystkich bohaterów za darmo, a płatne ulepszenia i modyfikacje postaci są o 50% tańsze. Promocja trwa do 15 kwietnia.