Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2014, 16:50

autor: Sarge

Wieści ze świata (World of Warcraft, Borderlands 2, Monstrum) 10/4/14

Dziś piszemy m.in. o filmie przedstawiającym rozgrywkę w Monstrum, wynikach sprzedaży Borderlands 2, nowych modelach kobiecych postaci reprezentujących frakcję Draenei w nadchodzącym dodatku World of Warcraft: Warlords of Draenor, a także o dacie premiery gry Secrets of Raetikon. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Alice: Madness Returns

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Alice: Madness Returns. Dzieło studia Spicy Horse można aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 4,99 euro (ok. 21 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Tom Clancy’s The Division

Studio Ubisoft Red Storm dołączyło do zespołów Ubisoft Massive oraz Ubisoft Reflections w pracach nad grą Tom Clancy’s The Division. Produkcja jest więc od tej pory dziełem trzech deweloperów. Ubisoft Red Storm jest znane za sprawą serii Rainbow Six oraz Ghost Recon. Tom Clancy’s The Division to sieciowa gra akcji z elementami RPG, która ukaże się najwcześniej w 2015 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Monstrum

Serwis Eurogamer opublikował pierwszy materiał wideo prezentujący rozgrywkę w grze Monstrum. W filmie znajduje się również wywiad, którego udzielił Jaime Cross ze studia Team Junkfish, odpowiedzialny m.in. za dźwięk w omawianej produkcji. Monstrum to pierwszoosobowa przygodówka typu survival horror, która zadebiutuje w 2015 roku na PC.

Borderlands 2

Christoph Hartmann z firmy 2K Games ujawnił, że Borderlands 2 jest najlepiej sprzedającą się grą tego wydawcy w historii. Produkcja studia Gearbox Software rozeszła się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 7,5 miliona egzemplarzy. Jej premiera miała miejsce we wrześniu 2012 roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360, a w maju bieżącego roku ukaże się także na PlayStation Vita.

EA Sports UFC

Firma Electronic Arts potwierdziła na Twitterze, że udostępnione zostanie demo gry EA Sports UFC. Niestety, nie zdradzono jakichkolwiek szczegółów. Nie wiemy więc, kiedy możemy spodziewać się wersji demonstracyjnej, ani jaką znajdziemy w niej zawartość. EA Sports UFC zadebiutuje 17 czerwca bieżącego roku na PlayStation 4 oraz Xboksie One.

World of Warcraft: Warlords of Draenor

Chris Robinson z firmy Blizzard Entertainment zaprezentował nowy model kobiecej postaci reprezentującej frakcję Draenei w nadchodzącym dodatku World of Warcraft: Warlords of Draenor. Twórcy wciąż nie ukończyli nad nim prac, ale poniżej możecie zobaczyć jak to obecnie wygląda. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Battle.net.

Nowy model kobiecej postaci reprezentującej frakcję Draenei - Wieści ze świata (World of Warcraft, Borderlands 2, Monstrum) 10/4/14 - wiadomość - 2014-04-10
Nowy model kobiecej postaci reprezentującej frakcję Draenei

Secrets of Raetikon

Studio Broken Rules Games ogłosiło, że pełna wersja gry Secrets of Raetikon będzie mieć swoją premierę 17 kwietnia bieżącego roku na PC. Od początku roku tytuł jest dostępny na Steamie. Trafił tam do sprzedaży w ramach programu „Gry z wczesnym dostępem”, gdzie można go nabyć za 8,99 euro (ok. 37 zł).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Chaos Reborn
 2. Fortnite
 3. FIFA World
 4. Borderlands: The Pre-Sequel!
 5. Citizens of Earth
 6. Wasteland 2
 7. Dragon Age: Inkwizycja

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Citizens of Earth – trailer
 2. Viscera Cleanup Detail – trailer
 3. The Evil Within – It Will Live trailer (PL)
 4. The Amazing Spider-Man 2 – Kingpin trailer
 5. Child of Light – kulisy produkcji – muzyka i odgłosy (PL)
 6. The Wolf Among Us – epizod #4 – In Sheep’s Clothing - trailer